CASIO BEM 120D-7A – prekvapia eleganciou aj skvelou cenou

Michal Pindura 0 28.04.2014

CASIO BEM 120D-7ACasio, to nie sú len digitálky, extrémne odolné 170>G-Shocky a na každú situáciu v teréne pripravené Pro Treky. Japonský kolos dokáže s rovnakou kvalitou a precíznosťou vyrábať aj hodinky, ktoré sú elegantnejšie, než by ste čakali. Zo sorty, ktorá je u Casia pre jeho prevažujúce technokratické zmýšľanie odsúdená ostať v menšine, je aj akciový model CASIO BEM 120D-7A.

5602,““>Pánske hodinky s kvadratickým púzdrom vyrobeným z ušľachtilej ocele boli navrhnuté so zreteľom na dôstojné reprezentovanie ich majiteľa. 5263,““>Kvadratické telo s rozmermi 44,0 x 31,5 x 8,6 mm a vodeodolnosťou 50M/5ATM sa vďaka striedaniu leštených a brúsených povrchov spolu s mnohopočetnými skoseniami hrán, stane miestom, na ktoré sa budete pri zisťovaní času zakaždým radi pozerať.

Pod minerálnym sklíčkom pokračuje hra s odrazmi svetla. Striebristý profilovaný ciferník je rozdelený na dve časti. Vonkajšia patrí lomeným aplikovaným indexom, vnútorná trojici ručičiek, z ktorých hodinová a minútová žiaria v tme zeleným jasom luminiscenčného pigmentu. Japonský quartz strojček 145,““>Casio ovláda okrem ručičiek ešte funkciu dátumovky, ktorej dátumové koleso je viditeľné na pozícii šiestej hodiny.

Hodinky 2141,““>CASIO BEM 120D-7A doplnené oceľovým ťahom máme skladom za skvelú akciovú cenu 50 eur.

Pridať komentár

Komentáre (0)

Zatiaľ žiadne.