Dámske hodinky vo výpredaji. Kraľujú im značky 01 The One, Esprit a Roxy

Michal Pindura 0 18.02.2015

Zimný výpredaj 2015 | Dámske hodinkyPočtom zlacnených modelov síce budú s pánskou výpredajovou ponukou súperiť len s veľkou námahou, ale v šarme a sexepíle vyhrávajú na plnej čiare. Také sú dámske akciové hodinky. Vaše obľúbené módne či športové kúsky sú teraz lacnejšie, ako kedykoľvek predtým.

Tak ako pri celom akciovom sortimente, aj pri dámskych modeloch, ktoré sme zaradili do zimného výpredaja, sa môžete tešiť na zľavy až do výšky -50%. Ak už listujete v zlacnenom tovare a hľadáte hodinky, ktoré budú vašou novou praktickou ozdobou, zamyslite sa na chvíľu a pouvažujte, aké očakávania od hodiniek máte. Ani vo výpredajovom šialenstve nebuďte zbrklá. Dôkladný výber je kľúčom k vašej budúcej spokojnosti. Keďže nám na spokojnosti našich zákazníčok záleží, nemohli sme si odpustiť zostavenie krátkeho, ale užitočného zoznamu, v ktorom sa nájdu nadšené športovkyne so zmyslom pre módu, elegantné dámy so životným nadhľadom a tiež ženy, ktorým nie je cudzie experimentovanie tam, kde sa iní úzkostlivo držia tradícií.

Prekypujete aktivitou a od rána do večera sa nezastavíte? V tom prípade vám iné hodinky nemôžeme odporučiť. Mladistvé modely dynamickej značky Roxy sa hodia pre ženy, ktoré vedia oceniť vlastnosti ako všestrannosť, pedantnosť pri výbere materiálov a zvýšenú odolnosť. Ak súhlasíte s krédom Roxy, že žiadna hora nie je príliš vysoká a žiadna vlna príliš silná, potom s hodinkami Roxy vytvoríte nezastaviteľný tandem.

ROXY Angie W198BF ASIL
ROXY I LOVE ROXY W153BR DPNK
ROXY KATE W203BS ATUR

Zimný výpredaj 2015 | Dámske hodinky Roxy

Ručičky sa vám zunovali a digitálky podľa vás dávno nie sú in? Aj z tejto situácie sa dá vykĺznuť s tromfom v rukách. Značka 01 THE ONE má niečo presne pre vás. Binárny systém, s ktorým mladý nemecký výrobca prerazil na trhu, využíva namiesto bežných ručičiek maticu vysokosvietivých LED diód. Čo poviete, je to dostatočne netradičné a in?

01THEONE ODINS RAGE ORS502W1
01THEONE LIGHTMARE L102R30R
01THEONE ODINS RAGE ORL313R2

Zimný výpredaj 2015 | Dámske hodinky 01 The One

Sú objektom vášho záujmu hodinky, ktoré dokonale zapadnú do definície cenovo dostupného luxusu? Temperament v súzvuku s eleganciou – to je Esprit. Dámske modely známej fashion značky na vás pritiahnu pozornosť vďaka použitiu brúsených zirkónov alebo krištáľových očiek. O hodinkách Esprit sa nenadarmo hovorí ako o dôstojnej náhrade šperku, ktorý bude vaše zápästie zdobiť počas bežných dní ale i na rôznych významných udalostiach.

ESPRIT Marin Tortoise Spark Light Brown ES106752001
ESPRIT Houston Glam Light Rose ES107042002
ESPRIT Play Glam Blue ES900672009

Zimný výpredaj 2015 | Dámske hodinky Esprit

Pridať komentár

Komentáre (0)

Zatiaľ žiadne.