Darček pre priateľku alebo pár tipov ako zabodovať

Michal Pindura 0 28.10.2014

Partnerkine narodeniny. Deň, pred ktorým má mnoho mužov rešpekt a niektorí dokonca i strach. Vybrať ten správny darček pre svoju polovičku je totiž pre niektorých zástupcov mužského pohlavia hotovým utrpením. Prinášam vám preto malý manuál, ako taký správny darček vybrať. Možno nebudete bodovať stopercentne, ale minimálne nesklamete. Všetko záleží len a len od vašej fantázie a odvahy. A samozrejme – výšky bankového konta :).

Zvečnené spoločné chvíle

Ak patríte vy, alebo vaša partnerka ku konzervatívnejším typom, v tomto duchu by sa mala odvíjať aj kúpa darčeka. Nič nepokazíte, ak sa rozhodnete pre kúpu domácej elektroniky. Ideálnou voľbou je digitálny fotorámik, npr.  Philips SPF 1207, prostredníctvom ktorého môže vaša polovička sledovať tie najkrajšie snímky, ktoré pre ňu veľa znamenajú. Táto digitálna vychytávka ponúka okrem iného zdokonalenú farbu pokožky, či ostrejšie obrázky. Všetky zážitky a príjemné chvíle svojho života tak bude mať stále na očiach a aj vďaka ním si bude uvedomovať, aký poklad vo vás má.

Fotorámček ako darček

Hodinky ako ideálny šperk

Ak po vašom boku stojí silná, cieľavedomá žena, ktorá má popri rodine túžbu vybudovať si aj stabilnú kariéru, máte vyhraté. Škála darčekov, ktoré sa pre tento typ žien hodia, je totiž ohromne široká. Od kožených diárov, pier, šperkov, až po krásne hodinky. Hodinky, ktoré budú danú ženu nielen dopĺňať, ale aj skrášľovať a reprezentovať. Ženy milujú značky 4286 title=“Dámske hodinky Festina“>Festina, 4298,““ title=“Dámske hodinky Michael Kors“>Michael Kors či 4279,““ title=“Dámske hodinky Casio“>Casio. Všetky tieto značky ponúkaju modely, ktoreé sú ideálne na pracovné stretnutie, do divadla, ale aj na rodinný obed. Ba čo viac, sú takmer ideálne univerzálne pre viaceré vekové kategórie. Je preto jedno, či ich kúpite svojej manželke, či dcére, v očiach oboch z nich jednoznačne zabodujete.

MICHAEL KORS MK5938

Adrenalín?

Existuje kategória žien, ktorú môžeme pokojne nazvať dobrodružnou. Pre tento typ žien je najideálnejšie zohnať zážitkový darček a ak už kúpite predsa len materiálnu vec, mala by mať čo najužšie spojenie so spomínaným zážitkom. V týchto prípadoch sa originalite medze nekladú. Ak chcete svojej polovičke dopriať skutočný adrenalín, neváhajte, a kúpte jej zozskok padákom, bungeejumping, či lezenie po lezeckej stene. Rozhodne nič nepokazíte ani uletenými darčekmi, akými sú bodyzorbing, či lekcia bagrovania, uistite sa však, že jazda v bagri je pre vašu partnerku rovnako veľkým potešeniím ako pre vás. Ak ale chcete konkrétny tip na vhodný darček pre dobrodružný typ ženy, venujte jej zážitok, ktorý prežije v “ESCAPE ROOM”. Ide o celosvetovo rozšírenú formu zábavy, kde máte za úlohu v stanovenom limite újsť z hracej miestnosti a zachrániť sa. K vyriešeniu úloh je potrebné spolupracovať s ostatnými „väzňami“, logicky premýšľať, hladať súvislosti a nepodľahnúť stresu a panike.

Adrenalinový darček pre priateľku

Pridať komentár

Komentáre (0)

Zatiaľ žiadne.