DKNY NY 8866 – novinka, ktorá odráža vaše moderné ja

Michal Pindura 0 17.03.2014

DKNY NY 8866Dámske hodinky navrhnuté tak, aby odrážali vaše moderné ja. Veta, ktorá by pri iných hodinkách mohla byť označená za marketingovú frázu, je pri novinke DKNY NY 8866 pravdivým vyjadrením skutočnosti.

Módnej dizajnérke Donne Karan sa znova podarilo spútať energiu New Yorku do pôsobivých hodiniek, ktoré sa vďaka svojmu vzhľadu hodia ako ku kokteilovým šatám, tak ku džínsom a tričku. Pútavosť DKNY NY 8866 je daná vysoko lešteným vyhotovením. Vysoký lesk oceľového náramku alebo púzdra ale nie je pri hodinkách zastupujúcich na ženských zápästiach šperk ničím novým.

Aby Donna Karan odlíšila novinky od ostatných modelov na trhu, zrkadlový povrch z vonkajšieho „obalu“ hodiniek preniesla aj na ciferník, kde tvorí podklad pre tri centrálne ručičky a chrómované aplikované indexy. Pri troche nadsadenia môže ciferník v stave núdze poslúžiť aj ako príručné kozmetické zrkadielko.

Maskovanie DKNY NY 8866 za elegantný šperk má na svedomí rafinované spracovanie, v ktorom púzdro s priemerom 20 milimetrov pripomína jeden z okrúhlych článkov náramku. Telo hodiniek, kryté z prednej strany minerálnym sklíčkom, je vodeodolné do úrovne 30M/3ATM. O spoľahlivé ukazovanie presného času sa stará japonský quartz strojček.

Novinku DKNY NY 8866 máme skladom za 99 eur.

Pridať komentár

Komentáre (0)

Zatiaľ žiadne.