GANT BERGAMO W10991 – hodinky pre mužov, ktorí vedia, čo chcú

Michal Pindura 0 08.03.2015

GANT BERGAMO W10991 - hodinky pre mužov, ktorí vedia, čo chcúSami seba považujete za náročného človeka, ktorý sa neuspokojí len tak s hocičím, máte na všetko utvorený svoj vlastný názor a namiesto prvoplánových nadchnutí sa pre vec, ktoré rýchlo vyprchajú, sú vám bližšie skôr vlastnosti ako vyrovnanosť a rozvážnosť. Ak ste sa v uvedených slovách aspoň okrajovo našli, je dosť možné, že ste sa už niekedy zamysleli nad tým, čo by za žiadnych okolností nemalo chýbať vašim hodinkám.

Vezmime si napríklad pánsku novinku GANT BERGAMO W10991. Už nemáte dvadsať, takže na pozlátka neskočíte. S americkou značkou Gant ani nemusíte. Svetový výrobca módneho oblečenia a doplnkov sa zameriava na mladých, ale už skúsenejších zákazníkov, ktorí vedia čo chcú. Model BERGAMO W10991 sa preto nespolieha na výkriky veľkosti ani na prehnanú farebnosť. Jeho oceľové púzdro má príjemne nositeľných 44 mm do priemeru, pričom povrch ušľachtilej ocele je príkladne leštený, bez ďalších úprav, či zásahov do farebnosti. Telo prekryté minerálnym sklíčkom je stavané na odolanie vode až do praktických 100M.

GANT BERGAMO W10991Keďže však vaše praktické pohnútky zatiaľ nezvíťazili nad vášňami a chuťou spraviť niečo pre svoj štýl, GANT BERGAMO W10991 majú práve tie argumenty, ktoré si želáte počuť. Kvalitný, bielou niťou prešitý remienok z talianskej teľacej kože imituje svojím vzorom kresbu luxusnej krokodílej kože a vy si môžete byť istý, že názov lombardského mesta nemajú tieto hodinky v názve iba pre efekt. Ak by predsa len išlo o efekt, spoľahnite sa na ciferník. Hlboká modrá vizuálne rozbíja kombináciu čierneho remienka a striebristej ocele a hodinkám tak dodáva potrebný výraz.

Dobre viete, že ak vám niečo nemá priniesť osoh, radšej sa tým nebudete ani zaoberať. Strata času. Nie ste horal ani vojak profesionál. Z tohto dôvodu sú vám desiatky funkcií ľahostajné, no ak sa z mála, na čo si potrpíte, môže vykľuť čosi zaujímavé, potom pred ponukou ruku neodtiahnete. Pragmatizmus pri nazeraní na funkcie model BERGAMO W10991 nedohnal do úplnej krajnosti. Veď uznajte, dvojručičkové prevedenie skrátka nie je pre chlapov. Sekundová ručička bola presunutá na samostatný subciferník, ktorý vytvára protiváhu k veľkému okienku dátumovky včlenenému do indexu dvanástej hodiny. Presnosť ručičiek a dátumovky má v moci japonský quartz strojček.

Našli ste sa v nich? Potom určite viete, čo máte robiť. Novinku GANT BERGAMO W10991 máme skladom za 189 €. Už o 24 hodín môžu byť u vás doma.

Pridať komentár

Komentáre (0)

Zatiaľ žiadne.