Guess vydal hodinky na podporu charitatívneho projektu Time To Give

Michal Pindura 0 18.08.2014

Guess Time To Give W0023L4V rámci účasti na filantropickej akcii Time To Give vydala fashion značka Guess limitovanú edíciu hodiniek. Výťažok z predaja modelu Guess Time To Give W0023L4 poputuje na konto organizácií, ktoré podporujú rodiny rôzne znevýhodnených detí.

Na tejto ušľachtilej iniciatíve participuje Guess so svojimi hodinkami už ôsmy rok po sebe. Na doteraz vyzbieranej sume 5,5 milióna dolárov, rozdelených medzi 11 charitatívnych nadácií má americký módny dom vďaka svojim hodinkám leví podiel.

Edícia pre rok 2014 je oproti predošlému modelu menej odviazaná. Namiesto zvieracieho motívu na remienku a prekrížených písmen G na ciferníku bol Time To Give W0023L4 poňatý v decentnejšom duchu. Oceľové púzdro s proporciami ideálnymi pre dámske hodinky 39×10 mm je povlakované vrstvou PVD vo farbe ružového zlata. V ladne tvarovanom tele vodeodolnom do 30M tiká trojručičkový japonský quartz strojček. Z funkcií sa hodinkám ušla síce len tá najklasickejšia zostava, no ich poslanie a výzor sú dôležitejšie ako honba za preplneným ciferníkom. Na ploche pod minerálnym sklom tak môže lepšie vyniknúť nápis Guess a obchodná známka značky v tvare trojuholníka vykladaného drobnými brúsenými zirkónmi. Väčšie zirkónové kamene na okruží sú pre guessovskú mozaiku dielikom, pre ktorý ju milujú ženy na celom svete.

V aktuálnom roku pripadne časť zisku z predaja modelu Guess Time To Give W0023L4 dvom charitatívnym organizáciám v Južnej Kórei. Prvá z nich Putting Wings on Disabled Children zabezpečuje pomôcky pre zdravotne hendikepované deti. Druhá Leftovers Love Sharing Community ponúka vzdelávacie, odborné a rekreačné programy pre deti z chudobných rodín.

Dosah projektu Time To Give má v Južnej Kórei umocniť partnerovo značky Guess s online portálom Happybean. Hodinky Time To Give W0023L4 sú v predaji za približne 135 €.

Zdroj: Guess

Pridať komentár

Komentáre (0)

Zatiaľ žiadne.