Hľadáte luxusný darček pre vašu polovičku?

Michal Pindura 0 28.01.2015

„Cena nezáleží na vzhľade, ale výhradne na kvalite.“ Presne takto sa vyjadril Miguel Rodriguez pre značku hodiniek Festina, ktorá je stelesnením luxusu v tej najkvalitnejšej podobe. Značka Festina vznikla v roku 1902 a sústredí sa prevažne na náramkové hodinky. Krásne kúsky, ktoré táto značka ponúka, sa vám musia zapáčiť a čo lepšie, ponúka sa vám cena produktov, ktorú ste aj ochotný zaplatiť. Férové ceny a luxusné produkty, čo viac si môžete priať? Snáď už len potešiť svoju polovičku skvostom z produkcie Festina.

Festina – švajčiarska presnosť a španielsky temperament

Spoločnosť Festina je jedným z najrýchlejších rastúcich podnikov v oblasti hodiniek. Má viac ako 100 ročnú tradíciu, no ani napriek tomu nestráca šmrnc a eleganciu. Festina je v súčasnosti zastúpená vo viac ako 90-tich krajinách na celom svete a stala sa tak uznávaným hodinárskym pojmom.

Centrála tejto značky je umiestnená v Španielsku, čo dodáva hodinkám lesk, náboj a temperament. O kvalite hodiniek vypovedá aj umiestnenie jedného z výrobných centier, ktoré je priamo v hodinárskom raji, vo Švajčiarsku. Aj napriek tomu, že sídlo spoločnosti je v Barcelone, výrobcovia stavili na zaručenú kvalitu švajčiarskych konštruktérov pri výrobe vysoko kvalitných výrobkov.

Festina spopularizovala na hodinárskom trhu pojmy ako bol chróm, titán či ukazovateľ lunárnej sústavy. Spoločnosť sa snaží stále inovovať svoje postupy výroby, produkty a vďaka inováciám a neustálej modernizácii sa drží na vedúcej pozícii v oblasti, nie len dámskych, náramkových hodiniek.

 

Nezameniteľný dizajn dámskych náramkových hodiniek.

Dámske hodinky Festina, na ruke vašej polovičky, budú reprezentovať nie len ju, ale aj vás. Už na prvý pohľad je viditeľné, že nejde o žiadnu napodobneninu, a že slovo luxus a kvalita je s týmito hodinkami úzko späté. V kolekcii dámskych náramkových hodiniek spoločnosti Festina určite vyberiete tie správne aj pre vašu polovičku. Výber je široký a rozdelený do kolekcií podľa jedinečného prvku, tej ktorej skupiny hodiniek. Najznámejšie kolekcie dámskych hodiniek spoločnosti Festina sa nazývajú DREAM, TREND a najpopulárnejšou sa za posledné roky stala kolekcia CERAMIC. Ak by ste chceli svojej polovičke dopriať hodinky plné ženskosti a elegantných tvarou je pre vás tou pravou kolekcia dámskych hodiniek DAME. V ponuke nájdete dámske náramkové hodinky pre každú príležitosť aj vekovú kategóriu. Hodinky sú elegantné, pôsobia luxusných dojmom a sú vysoko kvalitné. Kombinujú keramiku s klasickými materiálmi, sofistikovaný dizajn, zvýrazňujú ženskú krásu a zdôrazňujú cit pre módu. Základ všetkých hodiniek, tejto značkovej dielne, tvorí tvrdené minerálne sklíčko a ušľachtilá oceľ. Elegantnosť a štýl dámskym náramkovým hodinkám dodáva nie len moderný dizajn a jedinečnosť každého modelu, ale aj zirkóny, ktorými sú mnohé modely doplnené.  

 

Neviete si vybrať tie práve?

Ak sa neviete rozhodnúť, ktoré náramkové hodinky Festina by ozdobili ruku vašej polovičky najlepšie a zdôraznili tak jej krásu a šarm, skúste si s nami odpovedať na pár otázok:

  • Preferuje vaša polovička zlaté, alebo strieborné doplnky? (zlaté/strieborné)

  • Nosí hodinky každý deň, alebo len príležitostne? (denne/občas)

  • Oblieka sa skôr módne a nepohŕdne akýmkoľvek výstrelkom, alebo je sa oblieka seriózne a elegantnejšie? (módne/elegantné)

V nasledujúcej časti si môžete, podľa svojich odpovedí na tieto otázky, vybrať ten najvhodnejší produkt pre vašu polovičku. Výber, podľa tohto zjednodušeného systému, však neodráža všetky charakteristiky vašej drahej, a preto by ste mali svoj výber prehodnotiť s prihliadnutím na jej osobitosť.

ZLATÉ                                                           ZLATÉ

OBČAS/DENNE                                            DENNE/OBČAS             

MÓDNE                                                         ELEGANTNÉ

Hodinky Festina - kožený ramienok Béžové hodinky Festina Hodinky Festina - zlatá klasikaDámske hodinky Festina

STRIEBORNÉ                                              STRIEBORNÉ 

OBČAS/DENNE                                           DENNE/OBČAS

MÓDNE                                                        ELEGANTNÉ

 Strieborné hodinky Festina Hodinky Festina - športová eleganciaDámske hodinky Festina - strieborná klasikaElegantné dámske hodinky Festina

Aj keď vaša polovička preferuje športovejšie modely hodiniek, z ponuky Festina jej určite nejaké vyberiete. Kožené, kovové, alebo platové ramienka? Čierne, biele, alebo farebné? Ktoré značkové dámske hodinky Festina by sa mohli vašej polovičke páčiť?

Biele hodinky FestinaŠportové hodinky FestinaFarebné hodinky Festina

Prečo by sa vašej polovičke hodili práve hodinky Festina?

Štýl, elegancia a kvalita za rozumnú cenu. Doprajte svojej polovičke jedinečné dámske náramkové hodinky Festina a dokážte jej, že vám na nej záleží. Spoločnosť je známa svojou účasťou na rôznych svetových výstavách, kde žne samu slávu. Okrem toho jej produkty môžete vidieť na Tour de France, kde od roku 2006 pôsobí ako oficiálna časomiera týchto známych cyklistických pretekov. Riaďte sa mottom spoločnosti Festina, ktoré tvrdí, že „to najlepšie – skvelá budúcnosť – nás ešte len čaká.“ S ich hodinkami bude určite čakať aj vás.

Pridať komentár

Komentáre (0)

Zatiaľ žiadne.