Hodinky Diesel – značná dávka extravagancie

Michal Pindura 0 22.04.2015

Značka Diesel

Hodinky Diesel sú stelesnením štýlu a mestskej dynamiky. Táto značka bola pôvodne založená v roku 1978 talianskym návrhárom Renzom Rossom, ale mnohí považujú za rok vzniku až rok 1991. Značka Diesel, vrátane náramkových hodiniek, sa značne zameriava na mladšie trhy a snaží sa usadiť medzi exkluzívnymi značkami a vytvárať tak jedinečné, vysokokvalitné, ale cenovo dostupné hodinky.

Spoločnosť Diesel urobila od svojho vzniku veľký pokrok v poskytovaní módneho štýlu masám a teraz je jednou z najväčších a najznámejších módnych značiek, ktorá poskytuje aj hodinky. Značka Diesel sa snaží vytvárať hodinky vo veľkom štýle, v zmysle mestskej kultúry, a rovnako tak predstavovať najnovšie a najviac inovatívne technológie s črtami hight-tech technológií.

Mnohé hodinky, ktoré radíme medzi klasické značky a klasické štýly hodiniek, predstavujú sofistikovaný dizajn s elegantnými prvkami. Diesel však vytvára hodinky s nepredvídateľnými a neobvyklými vlastnosťami, čo prináša na trh niečo viac, a to v podobe jedinečnosti a špecifického štýlu. Nezaprú tak v sebe ani na chvíľu taliansky zmysel pre módu a extravaganciu. Diesel hodinky sa tak stávajú modernými a nadčasovými kúskami, ktoré nemajú spĺňať určité trendy, ale majú dodávať štýl akémukoľvek oblečeniu pre akúkoľvek príležitosť. Preto sa práve tieto hodinky stávajú vhodnou investíciou a kúskom do vášho šatníka. Dnes sme pre vás vybrali pánske hodinky Diesel DZ 4280, s ktorými sa v dave určite nestratíte.

Diesel DZ 4280

Ak patríte medzi pánov, ktorí sa neboja vyčnievať z davu a pútať pozornosť, hodinky Diesel sú určené presne vám. Či už patríte medzi nadšených športovcov alebo energických vorkoholikov, v ponuke Diesel si určite vyberiete.

Pánske hodinky Diesel DZ 4280 pochádzajú z kolekcie s príznačným názvom Mega Chief. Patria medzi ďalšie atraktívne kúsky z dielne Diesel, ktoré sa môže popýšiť univerzálnym dizajnom troch malých ciferníkov uprostred. Tie zobrazujú 60 sekúnd, 60 minút a 1/10 sekundy, a to pre presnejšie určovanie času, ale hlavne pre využitie stopiek.  Kam sa to všetko vtesnalo? Ciferník hodiniek má priemer 51mm, a tak mali dizajnéri dosť priestoru na to, aby sa mohli vyhrať s ich štýlovosťou a zároveň neubrať na funkčnosti. Hodinky sú z nerezovej ocele a „opálený“ kožený remienok si umožňuje vybrať z viacerých odtieňov hnedej. Celková dispozícia hodiniek je vkusne zorganizovaná, a tak sú vhodné pre každú príležitosť.

Diesel DZ 4280

Ak patríte medzi vášnivých športovcov, tieto hodinky pre vás nie sú úplne vhodné. Neoplývajú žiadnymi nadštandardnými outdoorovými funkciami, ktoré by posilnili ich odolnosť alebo vám pomohli zorientovať sa v okolí. Kvalitné minerálne sklíčko zaručuje odolnosť proti poškriabaniu pri bežných činnostiach alebo rekreačnom športovaní. Skalám však neodolá. Ak ku kvalitnému minerálnemu sklíčku pripočítame nezameniteľný dizajn a kvalitný strojček Miyota, vzniknú spoľahlivé a originálne hodinky, ktoré nie sú v dielni Diesel jediné. Diesel DZ 42 80 sú teda dizajnové hodinky určené na bežné nosenie. Ak však športujete len rekreačne a idete si napríklad sem-tam zaplávať, môžete svoje Diesel hodinky vziať pokojne so sebou. Sú vodovzdorné do 100 metrov, čo im umožňuje si ísť s vami bez výčitiek zaplávať. Potápanie však už nie je v ich kompetencii.

Tieto pánske hodinky majú všetky klasické funkcie, ktoré by u hodiniek nemali chýbať. Zobrazenie dátumu nájdete na úrovni čísla 3 na ciferníku a umiestnenie stopiek sme spomínali už vyššie. Okrem toho majú aj luminiscenčné ručičky, ktoré umožňujú viditeľnosť ručičiek na ciferníku aj v tme.

Ak ste typ muža, ktorý radšej vymení príjemnú kožu za chladný kov, aby jeho hodinky vyzerali elegantnejšie, pozrite sa na Diesel hodinky DZ 4282. Tieto hodinky sú dizajnovo vernou kópiou spomínaného modelu DZ 4280. Zmenil sa len materiál ich vyhotovenia, čo je najviac badateľné na remienku. Použitým materiálom na Diesel DZ 4282 je nerezová oceľ, ktorú môžete nájsť v striebornej, ale aj v čiernej farbe. Podobnými sú aj typy Diesel DZ 4319 a DZ 4328, ktoré môžete vidieť nižšie. 

Pánske hodinky Diesel

Ak ste muž, ktorý má svoj štýl, snaží sa byť originálny a nenechá si od nikoho radiť, čo je a čo nie je in, tieto hodinky sú určené presne pre vás. Sú nadčasové, moderné, štýlové a tiež všestranne použiteľné. Alebo si tiež pozrite aj ďalšie modely značky Diesel a inšpirujte sa ich extravaganciou! Diesel, značka odvážnych ľudí. 

 

Pridať komentár

Komentáre (0)

Zatiaľ žiadne.