Hodinky s kamienkami ozdobia nielen vaše zápästie.

Michal Pindura 0 17.03.2015

Máte rady ligotavé vecičky? Vaše ruky nemusia zdobiť len štrasové náramky alebo prstene s kamienkami. Spojte dve užitočné funkcie v jedno a ozdobte svoje zápästie hodinkami s kamienkami, ktoré vám dodajú luxusný look. 

Dámske elegantné hodinky

Ak patríte medzi striedmejšie typy žien, ktoré majú rady eleganciu, ale extravagancia je im cudzia, stavte na jemné hodinky s kamienkami. Tie zvýraznia váš ženský pôvab a zároveň vás uchránia pred fádnosťou.  

Esprit dámske hodinky

Luxusné dámske hodinky

Dva v jednom. Aj takto môžeme nazvať hodinky so širokým remienkom ozdobeným kamienkami. Na mnohých hodinkách, ktoré vyzerajú ako náramok si často ani nevšimnete ciferník, ktorý dopĺňa ich funkcionalitu. Väčšie množstvo kamienkov na hodinkách podčiarkuje nielen ženskosť, ale aj extravagantnosť, ktorú dodávajú vášmu outfitu. Luxusné hodinky s kamienkami však nie sú na každú príležitosť. 

Dámske hodinky Fossil

Extravagantnejšie osadenie kamienkov ponúkajú hodinky, ktoré si nimi dali vyzdobiť celý ciferník. Takéto hodinky sú často neprehliadnuteľné, čo však ich majiteľkám vôbec neprekáža, práve naopak. Odvážnejšie kúsky hodiniek s kamienkami si vyberajú ženy, ktoré chcú upútať už na prvý pohľad. Majú rady lesk, kov a snažia sa držať elegantného štýlu obliekania aj napriek mohutnosti niektorých doplnkov. 

Dámske hodinky Jacques Lemans

Dámske hodinky Fossil

Táto skupina hodiniek je živým dôkazom toho, že ani športové hodinky nemusia byť ukrátene o lesk a svoje miesto na výslní. Kombinácie keramických hodiniek a plastových remienkov s kamienkami môžu pre niekoho vyznieť ako gýč. Pri správnej kombinácii farieb však vznikajú zaujímavé hodinky, ktoré ocenia mnohé dámy preferujúce športový štýl obliekania.  

Hodinky s farebnými kamienkami

Aj keď nepatríte medzi milovníčky typického štrasu, z týchto hodiniek s kamienkami si určite vyberiete. Sú atypické, jemné, ale aj extravagantné. Sú medzi nimi luxusné hodinky, ale aj tie športovejšie. Kamienky teda môžu dodať jedinečnosť akémukoľvek typu hodiniek, pre ktorý sa rozhodnete. Nebuďte tuctová a vystúpte z davu! 

Pridať komentár

Komentáre (0)

Zatiaľ žiadne.