Ktoré sú najobľúbenejšie dámske hodinky?

Michal Pindura 0 25.01.2015

Michael Kors - MK 5784

Najobľúbenejšie hodinky pre ženy sú túto sezónu rozhodne zlaté hodinky z dielne Michaela Korsa. Tento módny návrhár začal, už počas štúdia na Fashion Institute of Technology v NY, navrhovať módne kúsky pre známe obchodné domy po celom svete. Od roku 2003 však pracuje výhradne na budovaní vlastnej značky. Zameriava sa pri nej hlavne na doplnky, z ktorých najznámejšie sú jeho kabelky, náramky a hodinky. Práve zlaté hodinky Michael Kors sa stali v dnešnej dobe znakom dobrého vkusu a citu pre módu. Kors v nich kombinuje žlté a ružové zlato s kožou a kamienkami a dodáva im tak nádych luxusu. Ak ste milovníčkou módy, určite oceníte kúsky z dielne tohto známeho návrhára a hneď si ich zamilujete. V zbierke správnej módnej divy by zlaté hodinky od Michaela Korsa určite nemali chýbať.

 

Pre koho sú hodinky Michael Kors určené?

V svojej kolekcii Michael Kors ponúka hodinky aj pre mužov. Sú vyrábané z kvalitnej nerezovej ocele a patria medzi vyhľadávané kúsky. Väčšina hodiniek z pánskej kolekcie ponúka aj rôzne funkcie ako sú stopky, ukazovateľ dátumu či vodotesnosť. Michael Kors sa však pri svojej tvorbe zameriava hlavne na mladšie vekové kategórie žien, ktoré vedia oceniť rovnováhu ceny a kvality ponúkanú jeho hodinkami. Lesk, luxus a dizajn sú synonymá pre jeho tvorbu a neúprosne sa ich drží. Nie je šanca, aby ste si túto značku nezamilovali. Výber druhov a použitých materiálov je široký a umožňuje tak zákazníčkam nájsť si svoj kúsok módneho neba. Byť IN, s dámskymi hodinkami od Michaela Korsa, pre vás už nebude žiaden problém. Určite nimi potešíte aj ľudí v svojom okolí, keď sa nimi pochválite na sieti. Na Instagrame sa budú rozhodne vynímať.

Lámač ženských sŕdc Michael Kors.

Michael Kors

Michael Kors - dámske hodinky Sami sa nestačíme diviť, ako rýchlo si dokáže tento americký módny návrhár získavať zákazníkov. Jeho klientami sú ľudia, ktorý milujú módu, luxus, štýl a vedia čo sa nosí. Heslom tohto známeho návrhára je „dostupný luxus“ a preto si jeho módne kúsky a doplnky môžu dovoliť ženy z celého sveta. Svojou ležérnou eleganciou, luxusným vzhľadom a jemnou extravaganciou si získal aj zákazníčky zvučných mien ako Heidi Klum, alebo Jennifer Lopez. Odtiene žltého a ružového zlata na hodinkách sú hitom poslednej sezóny, ale s čistým svedomím môžeme povedať, že ešte aj dlho budú. Dané farebné kombinácie sú nadčasové a dizajn hodiniek štýlovo moderný.

 

Pomer kvality a ceny v jedných hodinkách.

Výrazné zlaté hodinky, veľké okruhlé ciferníky, jemné kamienky a prepracovaný dizajn každých hodiniek tohto módneho mága, nenechajú chladnou ani jednu ženu. Michael Kors využíva kvalitnú nerezovú oceľ a odolné minerálne sklíčka, ktoré tvoria základ kvality každých hodiniek. Moderný dizajn dodáva svojim hodinkám aj pomocou kožených ramienkov vytvárajúcich náramok. Kamienky dopĺňajú vzhľad týchto jedinečných zlatých hodiniek, ktoré nie sú len krásne, ale funkčné. V závislosti od typu a kolekcie, ponúkajú tieto doplnky aj funkcie, ako odolnosť voči vode, ukazovateľ dátumu či stopky. Hoci sú zlaté hodinky módnym trendom, návrhár myslel aj na priaznivcov striebra a vytvoril pre nich mnoho jedinečných kúskov. Jeho hodinky sú často dopĺňané aj potlačami zvieracích motívov. Cena hodiniek Michael Kors je v tomto prípade určite odôvodnená a nemôžme povedať, že nedostupne vysoká. Ako sme spomínali, návrhár sa riadi pravidlom „dostupný luxus“ a tak si tieto hodinky musíte o to viac zamilovať. Hodinky Michael Kors sú väčšinou dodávané v elegantných čiernych krabičkách, ktoré vás potešia už na prvý pohľad, ani do nich nemusíte nahliadnúť. Druhý pohľad, po otvorení krabičky, je však určite krajší, pretože zlaté hodinky Michael Kors vás svojou krásou určite hneď opantajú.

Noste luxus, ktorý vám pristane.

Majú štýl, sú výrazné, dynamické a jemne extravagantné. So zlatými hodinkami Michael Kors určite nezapadnete do davu, ale zažiarite v najlepšom svetle. Ukážte svojmu okoliu, že viete čo sa nosí a čo je IN. Nadčasovosť zlatých hodiniek vám umožní, že sa nimi budete môcť pochváliť aj za pár rokov, pretože budú stále aktuálne a trendy. Je len na vás, ktorý model z dielne slávneho návrhára Michaela Korsa si zvolíte. Výber je skoro neobmedzení a možností je nespočetne veľa. Zvoľte si zlaté hodinky, ktoré budú odrážať vašu osobnosť a jedinečný cit pre módu.

Pridať komentár

Komentáre (0)

Zatiaľ žiadne.