LORUS RS929AX9 – robustné, nenápadné a viditeľné za každých okolností

Michal Pindura 0 08.09.2014

LORUS RS929AX9To, že značka Lorus je vstupnou bránou k produkcii japonského gigantu Seiko, je všeobecne známe. O hodinkách Lorus je ale známe aj to, že za primeranú cenu, ktorá sa drží v medziach 16 až 160 eur, dokážu spotrebiteľovi ponúknuť viac, než očakáva. Niet sa čo čudovať, Lorus umne ťaží z technologického zázemia Seika a jeho modelom je vlastná tiež povestná japonská precíznosť a vydarený dizajn bez rušivých výstrelkov.

V práve prebiehajúcej akcii má Lorus hneď deväťnásobné zastúpenie. Zo zostavy hodiniek ako stvorených na každodenné nosenie vyčnievajú jedny, ktoré majú pre svoju drsnejšiu vizáž oveľa bližšie k športu a aktívnemu pohybu ako k vyžehlenému obleku. LORUS RS929AX9 sa od ostatných akciových modelov líšia aj dominujúcou farbou. Matná čierna zahalila oceľové púzdro s vodeodolnosťou 100M/10ATM, mohutnú lunetu s bielou stupnicou minút i kaučukový remienok. Z tela hodiniek o rozmeroch 43 × 9 mm vyčnieva jediný ovládací prvok – vrúbkovaná korunka chránená silnými „rohmi“.

Taktický respektíve potápačský vzhľad lunety a ciferníka, určený luminiscenčnými detailmi a modrou farbou zvýraznenou pätnásťminútovou výsečou, robí z týchto hodiniek ideálny nástroj na športy, v ktorých sa počíta s robustnosťou, nenápadnosťou a viditeľnosťou potrebných údajov za každých podmienok. LORUS RS929AX9 sú z časomerných údajov schopné zobraziť hodiny, minúty, sekundy a dátum. Ich presnosť zabezpečuje japonský quartz strojček.

Hodinky LORUS RS929AX9 máme skladom za akciovú cenu 79 €.

Pridať komentár

Komentáre (0)

Zatiaľ žiadne.