Marc Jacobs Sally Strap – ideálne k malým čiernym, výborné k džínsom

Michal Pindura 0 26.04.2015

Marc Jacobs Sally Strap - ideálne k malým čiernym, výborné k džínsomAmerický módny návrhár Marc Jacobs doplnil svoj obľúbený dámsky modelový rad Sally Strap o kúsky v naturálnych farbách, ktoré ideálne zapadnú do vášho každodenného outfitu a rovnako skvelo doplnia aj elegantné šaty, v ktorých plánujete odzbrojiť kolegov a ohúriť kolegyne na firemnom večierku.

Ak sa pýtate, aké šaty si predstavujeme k trojici noviniek, nemôžeme odpovedať nič iné ako malé čierne. Koktejlky jednoduchého strihu, ktorých autorkou je módna vizionárka Coco Chanel, by nemali chýbať v šatníku žiadnej ženy.

Šaty považované za symbol osudových žien, spopularizované herečkou Audrey Hepburn vo filme Raňajky u Tiffaniho, získajú v týchto jemných hodinkách so skutočne ženským priemerom 28 mm účinný katalyzátor, schopný pozdvihnúť štýl každej ženy, ktorá sa pre ne rozhodne. 

Marc Jacobs Sally Strap, modely MBM1355, MBM1352 a MBM1351Ani jeden z tria modelov odlíšených farbou kožených remienkov a odtieňom PVD povlaku oceľových púzdier sa s ostatnými doplnkami určite nebudú predbiehať v strhnutí pozornosti na svoju stranu. Remienky vo farbách matnej marhuľovej u modelu Marc Jacobs MBM1355, čiernej u Marc Jacobs MBM1352 a karamelovej u Marc Jacobs MBM1351 sú prirodzené a ľahko kombinovateľné. To isté platí o povlaku v odtieni žltého, ružového či červeného zlata, ktorý pokrýva púzdra s vodeodolnosťou 50M/5ATM.

Hodinky Marc Jacobs Sally Strap sú vysoko trendové, ale popri očividnej fashion povahe nezabúdajú ani na funkčnosť garantovanú prehľadným ciferníkom a kvalitným japonským quartz strojčekom. Na prehľadnom bielom ciferníku chránenom minerálnym sklíčkom zobrazuje hodiny a minúty duo prostých centrálnych ručičiek. Sekundy sú indikované samostatne malým subciferníkom na pozícii šiestej hodiny. Nebol by to však Marc Jacobs, aby na inak obyčajnom ciferníku nenahradil indexy dvanástej až tretej hodiny svojím krstným menom. 

Ideálne na kokteilové párty za súmraku aj ku džínsom do parku na pravé poludnie. S novinkami Marc Jacobs Sally Strap budete sexi a neodolateľná za každých okolností.

Pridať komentár

Komentáre (0)

Zatiaľ žiadne.