Moderné retro? S chronografmi Jacques Lemans je možné všetko

Michal Pindura 0 12.04.2015

Moderné retro? S chronografmi Jacques Lemans je možné všetkoTak ako Viedeň vo svete preslávil Dóm svätého Štefana, Salzburg rodný dom geniálneho Mozarta a Linz famózne koláče, tak korutánske mestečko St. Veit an der Glan vo viac než 120 krajinách reprezentujú hodinky Jacques Lemans. Od roku 1975, kedy bratia Alfred a Norbert Riedl založili dnešnú uznávanú hodinársku spoločnosť, sa Jacques Lemans vypracoval na značku, ktorá postavila svoje renomé na pilieroch kvalitných materiálov, brilantného dizajnu, najmodernejších technológií a mimoriadne prijateľných cien.

O tom, že chválospev úvodných viet nie je postavený na vode najlepšie presvedčia hodinky samotné. Na obhájenie vyslovených superlatívov sme tentokrát vybrali pánsku novinku s funkciami chronografu a dátumu. Model JACQUES LEMANS 1-1844C patrí do početnej série London, v rámci ktorej sa hrdo hlási k prúdu klasických, retro atmosférou ovplyvnených hodiniek s náklonnosťou k motoristickým športom. Ak je jednou z vašich vášní vychutnávanie rýchlosti – nie splašené predbiehanie, ale naozajstné opájanie sa voľnosťou, potom v novinke od Jacquesa Lemansa získate nielen nadmieru elegantnú časomieru, ale najmä spoločníka, ktorý zdieľa vaše hodnoty.

JACQUES LEMANS 1-1844C Aj keď na to možno na prvý pohľad nevyzerajú, JACQUES LEMANS 1-1844C majú všetky predpoklady na moderný život s vetrom vo vlasoch. Vysoko reprezentatívne oceľové púzdro s priemerom 44 mm vytvorilo pod tvrdeným minerálnym sklíčkom ideálne podmienky na súžitie funkcií zvyčajne spájaných so športovými hodinkami. Sekundový chronograf doplnený stupnicou tachymetra umožňuje okrem prostého odstopovania časových úsekov aj odmerať rýchlosť na základe uplynutého času. S vodeodolnosťou 100M/10ATM, ktorú prezrádza nápis hneď vedľa okienka dátumovky, sa vám s týmito hodinkami otvárajú možnosti aj mimo pevnej pôdy pod nohami.

Potrpíte si na imidž pestovaného chlapa a hľadáte hodinky, ktorými by ste ho ešte vylepšili? JACQUES LEMANS 1-1844C sú trefou do čierneho. Decentné tvary, ciferník s priehrštím brúsených plôch a hnedý kožený remienok budú imponovať vám i vášmu okoliu. Keby ste chceli eleganciu, akú dokáže ponúknuť iba lesk zlata a len neradi by ste sa vzdali benefitov výzoru a vlastností modelu 1-1844C, môžete siahnuť po funkčne totožnom súrodencovi 1-1844F s púzdrom a detailmi povlakovanými vrstvou PVD vo farbe ružového zlata.

A cena? Viac ako ústretová. Pánsku novinku JACQUES LEMANS 1-1844C máme skladom za 129 €, zlatý ekvivalent 1-1844F je iba o 20 eur drahší.

Pridať komentár

Komentáre (0)

Zatiaľ žiadne.