MORGAN M1132R – ten najlepší valentínsky darček

Michal Pindura 0 18.01.2015

MORGAN M1132RSviatok všetkých zaľúbených sa pomaličky blíži. K 14. februáru nerozlučne patria srdiečka, červené ruže, sladkosti alebo iné milé pozornosti. Necelý mesiac pred Valentínom sa preto pýtame vás, pánov, či ste sa už zamysleli nad tým, ako tento rok navodíte tú správnu atmosféru.

Je na podobné otázky ešte skoro? Áno, stále máte čas, ale ak sa nechcete spoliehať len na niečo, čo vám počas prechádzky po nákupnom centre takpovediac cvrkne do nosa, potom vám možno príde vhod tip na darček, ktorý okrem toho, že do bodky naplní romantické očakávania, má aj svoju praktickejšiu stránku.

Ako ste určite uhádli, za praktickou stránkou sa ukrýva základná úloha hodiniek – ukazovanie času. Ostáva už iba vysvetliť, ako sa hodinky dokážu vysporiadať s očakávaniami kladenými na jeden z romantickejších dní roka. Náš favorit, dámsky model MORGAN M1132R, to zvláda bravúrne. Odvážny červený silikónový remienok sa nielenže dokonale prispôsobí jemnému zápästiu, ale jeho povrch zasypaný srdiečkami na niekoľko spôsobov je skvelým úvodom k príbehu symbolov lásky, ktorý sa odohráva na ciferníku a kolo neho.

Trom ručičkám robí na striebristej ploche chránenej minerálnym sklíčkom garde desiatka priamych indexov, arabská číslica dvanástej hodiny a veľké srdce, ktoré takmer úplne nahradilo index šiestej hodiny. Srdce ako leitmotív hodiniek sa presne päťkrát vyskytuje na zaoblenom okruží a červené orámovanie stredovej časti ciferníka krásne korešponduje s farbou remienka. Valentínsky ladenému dizajnu oceľového modelu s ideálnym ženským priemerom 38 mm skrátka niet čo vytknúť.

Quartz hodinky MORGAN M1132R momentálne ponúkame v rámci novoročného výpredaja za výhodných 84 eur. Oproti bežnej cene u nás ušetríte až 21 eur.

Pridať komentár

Komentáre (0)

Zatiaľ žiadne.