Nabudia, ukľudnia aj rozohnia. Michael Kors to s farbami vie!

Michal Pindura 0 24.06.2015

Nabudia, ukľudnia aj rozohnia. Michael Kors to s farbami vie!Rebelka, romantička alebo dračica? Ako kedy. Asi takto nejako by odpovedala pri pokuse o zaškatuľkovanie svojej osobnosti väčšina z nás. Aj v náruživej čitateľke románov Danielle Steelovej sa z času na čas prebudí rázna žena s vlastným, často okolím nepochopeným názorom na svet a takisto nejedna sebavedomá pragmatička, ktorej všetko zapadá do presne nalinkovaného scenára, v okamihu stratí pôdu pod nohami, ak sa v jej živote stane čosi výnimočné.

Zákutia ženskej povahy sú aspoň tak záhadné ako nevyspytateľné. A Michael Kors to vie. Svetoznámy návrhár sa pre sezónu jar/leto 2015 nechcel stať diktátorom štýlu vytvorením kolekcie univerzálnych nemastných neslaných dámskych hodiniek, v ktorých vzhľade a vyžarovaní by sa museli silou mocou nájsť všetky ženy. Newyorský módny guru má dosť invencie na to, aby dokázal zatočiť so zväzujúcimi kompromismi. Dôkazom, že 55-ročný dizajnér srší nápadmi ústretovými k ženám s rôznorodými povahami aj vkusom, sú nové chronografy z ikonickej série Runway.
Michael Kors Runway MK6162, MK6163, MK6161Zaujímavo spracované ciferníky trojice quartzových noviniek účinkujú ako pomôcky v kolorterapii. Nabudia, ukľudnia aj rozohnia. Opulentná oranžová u modelu MK6162 je plná energie, netypická fialkavá u súrodenca MK6163 pôsobí relaxačne a nežná ružová u MK6161 bude pohladením pre každú citlivú dušu. V kombinácii s oceľovým púzdrom a náramkom povlakovanými PVD vo farbe ružového, respektíve žltého zlata budú tieto hodinky vítaným oživením každého dámskeho šatníka.

Zákazníčky, ktoré sa v kolekciách hodiniek od Michaela Korsa vyznajú lepšie ako vo vlastnej kabelke, by určite boli schopné spamäti odrecitovať, akými funkciami a technickými parametrami disponujú modely patriace pod rad Runway. Na radosť spotrebiteliek zvyknutých na vyšší štandard sa Michael Kors nepustil do žiadnych pokusov. Dámsky priemer 38 mm, minerálne sklíčko a výborná vodeodolnosť 100M/10ATM sú tu prítomné rovnako ako sekundový chronograf, dátum (pozícia 4:30) a tiež ukazovateľ času v 24-hodinovom formáte (3:00). Časomerné funkcie sú tlmočené cez analógové prvky a priame indexy, ktoré farebným odtieňom ladia so zvyškom hodiniek.

Tak ako svet nemôže byť len čierny alebo biely, ani ženskú povahu nikdy nevystihne iba jedno slovo. Načo sa o to vôbec pokúšať? S novinkami Michael Kors Runway môžete smelo nechať hovoriť farby.

Pridať komentár

Komentáre (0)

Zatiaľ žiadne.