Od Švajčiarov k Japoncom. Novak Djokovič podpísal zmluvu so Seikom

Michal Pindura 0 13.01.2014

Od Švajčiarov k Japoncom. Novak Djokovič podpísal zmluvu so SeikomTri dni pred oficiálnym odštartovaním tenisovej sezóny podujatím Australian Open, ubudla z kolektívu ambasádorov švajčiarskej manufaktúry Audemars Piguet v súčasnosti jedna z najjagavejších hviezd mužského tenisu Novak Djokovič. Aktuálne druhý hráč svetového rebríčka podpísal nové partnerstvo s japonskou značkou Seiko.

Trojročný kontrakt so srbským tenistom oznámil na tlačovej konferencii prezident Seika Shinji Hattori, ktorý pri tej príležitosti predstavil držiteľovi poltuctu grandslamových titulov azda najinovatívnejšie hodinky z ponuky značky Seiko Astron GPS Solar. Djokovič sa ale evidentne v modeloch Seiko orientuje znamenite.

Už na tlačovke mal jasno v tom, aké hodinky bude nosiť na kurtoch i mimo nich. Na tréningoch bude jeho zápästie zdobiť jeden z chronografov radu Sportura, na večerných akciách to bude časomer z línie Premier Kinetic Perpetual, pri venovaní sa extrémnym športom, ktorých je Nole vášnivým vyznávačom, sa k slovu dostanú hodinky z potápačskej kolekcie Seiko Divers a počas cestovania, ktoré tvorí neoddeliteľnú súčasť života profesionálneho tenistu, sa bude môcť spoľahnúť na technológie GPS a solárneho pohonu zabudované do vyššie zmieneného modelu Astron.

Shinji Hattori predstavuje Novakovi Djokovičovi modely Seiko Astron GPS Solar

Novak Djokovič počas tlačovej konferencie

„Keď sa nám naskytla šanca pracovať s Novakom Djokovičom, neváhali sme ani chvíľu. V Novakovi vidíme niekoho, kto zdieľa našu túžbu byť najlepší a kto je odhodlaný udržať si vedúce postavenie. Rovnako ako Seiko, aj Novak je predurčený byť o krok pred ostatnými,“ povedal na margo podpisu zmluvy Hattori.

Okrem nosenia hodiniek, ku ktorému sa Djokovič zaviazal, Seiko v spolupráci s ním vydá v septembri 2014 cenovo ústretovú kolekciu pre mladých. Modely predávané pod značkou Lorus budú previazané logom s nadáciou Novak Djokovic Foundation.

Zdroj: Seiko

Pridať komentár

Komentáre (0)

Zatiaľ žiadne.