Police PL14100JS/01M – Police má v malíčku aj športovú eleganciu

Michal Pindura 0 22.09.2014

POLICE PL14100JS/01MNa jar aktuálneho roku predstavila talianska fashion značka Police nový modelový rad Visionary. Budúcim prírastkom, ktoré s najväčšou pravdepodobnosťou rozšíria túto pánsku líniu už teraz na jeseň, mala pripraviť pôdu dvojica  športovo-elegantných hodiniek Visionary PL14100JSU/03M a PL14100JS/01M. Druhé menované dorazili ešte pred uvedením horúcich noviniek z kolekcie jeseň/zima 2014 na náš sklad.

Nakoľko hodinky značky Police sú známe najmä pre svoj moderný a častokrát až futuristický dizajn, s čakaním na príchod ďalších elegantných modelov to netreba preháňať. Môžete si byť istí, že pokiaľ máte zálusk na určitú dávku civilnej elegancie, v podaní Police bude rad Visionary stále jednou z mála možností, ako si prísť na svoje.

Police PL14100JS/01M sú skutočným príkladom, že aj talianski experimentátori majú vzťah ku každodennej móde. Móde, ktorá má v prvom rade slúžiť a až potom byť výkladnou skriňou majiteľovho vkusu. Celooceľová stavba hodiniek, tvorená športovo pôsobiacim púzdrom s priemerom 45 mm a článkovaným náramkom zakončeným skladacou sponou, dá na zápästí o svojich kvalitách vedieť  znateľnou, ale nie obťažujúcou váhou. Púzdro s vystupujúcimi chráničmi korunky je skonštruované na odolanie vode do úrovne 50M/5ATM.

Neboli by to hodinky Police, keby aspoň náznakovo neukázali niečo z dizajnérskej moderny. Z vonkajšieho plášťa sa však premiestnila na bielo-šedý ciferník. Vďaka miskovitému tvaru na ňom môžu vyniknúť šedé 3D indexy a štvorica arabských markerov hodín, na ktoré bol použitý zaujímavý font písma. Šedou farbou sú od bieleho okolia odlíšené tiež ručičky a dvojica vedľa seba uložených subciferníkov multifunkčného dátumu. Okrem nich je na ciferníku prítomná ešte pomocná minútová škála.

Hodinky Police PL14100JS/01M máme skladom za 160 €, pripravené na okamžité odoslanie.

Pridať komentár

Komentáre (0)

Zatiaľ žiadne.