ROXY The Mirror RJWA00015-BG3 – v znamení oversize trendu

Michal Pindura 0 15.12.2014

ROXY The Mirror RJWA00015-BG3Čo je malé, to je pekné. Možno áno, no nie túto zimu! Módny trend oversize, alebo inak nadrozmerného oblečenia, zaplavil obchody kabátmi a svetrami, ktoré nemajú postavu natesno obopnúť, ale majú ich majiteľke dopriať pocit slobody. Fashion značka Roxy na to pri hodinkách The Mirror RJWA00015-BG3 ide podobne, ale namiesto voľne padnúcej konfekcie prináša pohodlie do odčítania času.

Dámsky model prezentuje trend nadrozmernosti cez oceľové púzdro. Okrúhle telo by sa so svojím 43 mm priemerom nestratilo ani na pánskom zápästí, lenže práve v tom je jeho kúzlo. Niekoľko milimetrov navyše je zárukou skvelej prehľadnosti ciferníka. ROXY The Mirror RJWA00015-BG3 nepoznajú problém s prekrývaním akéhokoľvek dôležitého prvku iným.

Zrkadlovo leštený zlatý ciferník krytý tvrdeným minerálnym sklíčkom je príkladom ľahko použiteľnej elegancie. Malé logo značky, potrebný počet indexov a tri centrálne ručičky poháňané japonským quartz strojčekom. K dokonalosti stačí málo. Roxy sa nemazná s farbami a motívmi. Stačí zlaté PVD. Triezvy pohľad na svet ovplyvnil aj vodeodolnosť hodiniek. 50M/5ATM je mestská hodnota. Niet jej veľmi čo vytýkať.

Aby sa vzhľad novinky úplne nezvrhol na takzvaný „boyfriend“ štýl, ktorý vyznáva napríklad značka Festina, k veľkému púzdru bol zvolený čierny kožený remienok.

Oversize model ROXY The Mirror RJWA00015-BG3 máme skladom za 96,21 €.

Pridať komentár

Komentáre (0)

Zatiaľ žiadne.