ShopRoku 2014: Hodinky.sk po roku opäť medzi finalistami

Michal Pindura 0 20.10.2014

ShopRoku 2014Po roku znova medzi finalistami. V šiestom ročníku súťaže ShopRoku sa HODINKY.SK opätovne dostali do skupiny internetových obchodov, ktoré iba malý krok delil od víťazstva v kategórii Cena kvality – Móda a doplnky. Ako vlani, aj teraz obsadil náš e-shop prvé miesto v podkategórii Hodinky a šperky, kam podľa druhu predávaného tovaru patrí.

Aký je princíp súťaže, ktorej nosnou myšlienkou je nájsť v slovenskej e-commerce sfére to najkvalitnejšie, najpopulárnejšie a najzaujímavejšie, čo priniesol uplynulý rok?

Hlasovanie organizované spoločnosťou Heureka bolo rozdelené do troch hlavných kategórií: Cena popularity, Cena Heureky, Cena kvality. Prvú menovanú majú kompletne v rukách internetoví užívatelia, ktorí podľa vlastných preferencií odovzdávajú hlasy svojim obľúbeným internetovým obchodom. Cenu Heureky udeľuje porota zložená zo zástupcov organizátora a popredných odborníkov na e-commerce riešenia.

Z hľadiska skúseností reálnych zákazníkov s nákupom, je pre nás, ako aj pre mnohé ďalšie e-shopy, najdôležitejšia kategória Cena kvality. Táto kategória je neúprosným, ale spravodlivým zrkadlom nastaveným každému obchodníkovi. Tu by sa malo ukázať, či úsilie vynakladané na reklamu, predaj a popredajnú starostlivosť, bolo uchopené za správny koniec.

Obhájenie vlaňajšieho výsledku je pre nás v HODINKY.SK signálom, že to, čo sme za rok 2014 vylepšili a zmodernizovali, neostalo bez povšimnutia. Potvrdenie miesta medzi finalistami berieme ako dôkaz, že zákazníci sa pri a po nakupovaní u nás cítia tak, ako by sa mali cítiť podľa známeho pravidla poctivých obchodníkov: náš zákazník, náš pán.

Všetkým Vám, ktorí ste pravdivo vyplnili dotazník rozosielaný spoločnosťou Heureka, srdečne ďakujeme za pozitívne i kritickejšie ohlasy. Každý jeden hlas je pre nás záväzkom k práci na neustálom zvyšovaní komfortu nakupovania.

Pridať komentár

Komentáre (0)

Zatiaľ žiadne.