Spontánne, športové, živé. Nové modely Roxy Inspire milujú pohyb a zábavu.

Michal Pindura 0 03.05.2015

Spontánne, športové, živé. Nové modely Roxy Inspire milujú pohyb a zábavu.Buď pripravená na šport a spontánnosť v zábave. Novinky Roxy Inspire sú odhodlané na všetko. Môžeš si byť istá, že sa do bláznivého špliechania v bazéne vrhnú s rovnakou nespútanosťou ako do vlny, na ktorej predvedieš svoj surferský „skill“. 

Roxy o vodomilnej trojke tvorenej čierno-tyrkysovým modelom Inspire ERJWD03007 XKKB, žlto-bielym Inspire ERJWD03007 XWWG a ružovo-fialovým Inspire ERJWD03007 XPPM sebavedomo tvrdí, že perfektne doplní oblečenie do školy, ešte lepšie pristane k športovej výbave a má čo ponúknuť aj outfitu na voľný čas. S týmto odporúčaním nemožno nesúhlasiť. Najmä ak sú tvrdenia o všestrannosti hodiniek podložené živým dizajnom, pohodlným polyuretánovým remienkom a vodeodolnosťou 100M/10ATM.
Roxy Inspire, zľava modely ERJWD03007 XKKB, ERJWD03007 XWWG, ERJWD03007 XPPM
Každý z troch intenzívne sfarbených digitálnych kúskov sa na zápästia aktívnych dievčat a slečien núka húževnatým polykarbonátovým púzdrom s priemerom 39 mm, ktoré z prednej strany chráni akrylátové sklíčko a zozadu pevné skrutkovacie viečko z nehrdzavejúcej ocele.

V ústretovosti voči športom nezaostávajú za fyzickými predispozíciami ani funkcie. Modely Roxy Inspire majú v súpise režimov uvedené stopky, budík, duálny čas a predprogramovaný kalendár. Zobrazenie funkcií má pod patronátom LCD displej podsvietený elektroluminiscenčnou technológiou.

Ak je spontánnosť tvojou súčasťou a výdatnejšej dávky pohybu sa nedokážeš vzdať ani na jediný deň, hodinky Roxy Inspire boli navrhnuté práve pre teba.

Pridať komentár

Komentáre (0)

Zatiaľ žiadne.