SWISS MILITARY HANOWA 5222.04.007 – poriadne hodinky pre poriadneho chlapa

Michal Pindura 0 22.12.2014

SWISS MILITARY HANOWA 5222.04.007Zamysleli sa niekedy nad tým, ako by mali vyzerať poriadne pánske hodinky? Ak je záber otázky príliš nejasný, možno pomôže, ak poprehadzujeme slová. Napríklad takto: Ako by mali vyzerať hodinky pre poriadneho chlapa?

V prípade, že sa nepustíme do polemík vedúcich k definícii poriadneho chlapa, začne sa pred vami črtať obrys hodiniek, ktoré mužov prinútia dať palec hore pre ich eleganciu skríženú so športovým naturelom, zvýšenou odolnosťou voči bežnému opotrebeniu i nástrahám dobrodružných výprav. Pri vynáraní ideálnych hodiniek pre muža s veľkým M z hmlistých vízií, nadobúdajú zreteľné kontúry prídavné funkcie a o chvíľu zažiari v celej svojej majestátnosti biely Helvétsky kríž na červenom podklade.

Keď sa rozplynie posledný otáznik, stoja pred vami hodinky SWISS MILITARY HANOWA 5222.04.007. Áno, takto si predstavujeme poriadne hodinky pre poriadneho chlapa. Robustné oceľové telo s priemerom 46 mm vydrží tlak vody do úrovne 100M/10ATM, článkový náramok ladí aj so spoločenským oblečením, zafírové sklo nepripustí vznik nevzhľadných škrabancov a švajčiarsky pôvod má okrem istoty bezchybnej kvality dopad aj na funkčný repertoár, ktorý ťaží z výhod analógovo-digitálneho ciferníka.

Schopnosti Swiss Made strojčeka s označením  ISA 9516/3030 sú extraktom toho najužitočnejšieho a  najvyužiteľnejšieho, čo výrobcovia hodiniek zvyčajne pokladajú za pánsky okruh funkcií. Na čiernom ciferníku sú analógovo zobrazované hodiny, minúty a sekundy, pričom stredové ručičky a indexy v tme osvetľuje fosforeskujúci náter. Pokročilejšie zručnosti má pod palcom elektroluminiscenčne podsvietený LCD displej na pozícii šiestej hodiny. V jeho moci sú režimy duálneho času, dátumu, budíka, preprogramovaného kalendára a stotinových stopiek.

Pánsku novinku  SWISS MILITARY HANOWA 5222.04.007 máme skladom za 299,00 €.

Pridať komentár

Komentáre (0)

Zatiaľ žiadne.