Timex kašle na mýty. Zlatá a strieborná sa majú radšej, než by ste si mysleli

Michal Pindura 0 05.07.2015

Timex kašle na mýty. Zlatá a strieborná sa majú radšej, než by ste si mysleliMýtus: Ak si nechcete vyrobiť módne faux pas, oblúkom sa vyhnite kombinácii zlatej a striebornej farby. Ich súčasné nosenie vypovedá o nevkuse a neznalosti módnej abecedy. Napriek tomu, že obe tieto farby sa pravidelne umiestňujú na špici sezónnych trendov, rozumejú si spolu asi tak dobre ako olej a voda.

Je však predpoklad, že tieto dve farby nemôžu koexistovať v mieri, správny? Odpoveď je nie, nie a ešte raz nie. Zlatá a strieborná majú k sebe vrúcnejší vzťah, než by ste si mysleli. Samozrejme, aj tu platí zásada obozretnosti a citlivého výberu. Preto pozor, hranica medzi vkusom a vkusom je tenká. Už dávno ale neplatí, že kombináciou zlatej a striebornej spáchate na sebe a svojom štýle módne harakiri.

Timex Miami TW2P67000Špeciálne hodinky možno považovať za ostrov slobody, kde kadejaké tradované mýty a módne reštrikcie nemajú šancu. Takzvané dvojtónové modely sú v kurze pár desaťročí a nič nenasvedčuje tomu, že by ich popularita mala tak skoro ochabnúť.

Dôkazom o prekonaní zastaraných názorov na to, čo sa smie a čo nesmie kombinovať, je aj dámska novinka Timex Miami TW2P67000. Zdá sa vám, že zrkadlovo vyleštené PVD zlatej farby a strieborný povrch oceľových partií by sa sebe správali ako čert a svätená voda? Ani náhodou. Svedčí im to spolu.

Dizajnéri sa dokonca nezdráhali vyložiť okružie hodiniek s priemerom púzdra 38 mm brúsenými krištálikmi Swarovski. V súvislosti s trblietavými kamienkami a názvom nového modelu Timex našiel trefnú paralelu, ktorá hovorí, že New York síce nikdy nespí, ale iba v Miami je každá hodina dňa zaplavená žiarivým leskom ako na pravé poludnie.

Timex Miami TW2P67000 sa okrem zbúrania mýtu o hašterivosti zlatej a striebornej snažia presvedčiť, že moderným ženám nie je cudzia ani funkcia chronografu. Tá je rozložená na troch sčítačoch a dovoľuje odstopovať časové úseky so sekundovou presnosťou. Chronograf je navyše pripravený aj na zábudlivejšie osoby. Po štyroch hodinách merania sa kvôli šetreniu batérie automaticky vypne. Druhou, nemenej užitočnou funkciou použitého quartz strojčeka je dátumovka na pozícii štvrtej hodiny. Niekoho môže tiež zaujímať, že ciferník chráni minerálne sklíčko a hodinky odolajú vode do základnej úrovne 30M/3ATM.

Máte dosť tabuizovania vzájomného kombinovania zlatej a striebornej? Vyjadrite svoj názor hodinkami. Timex Miami TW2P67000 dajú vášmu módnemu rozletu absolútnu voľnosť.

Pridať komentár

Komentáre (0)

Zatiaľ žiadne.