Zbúrajte mýty s novinkami PUMA Ultrasize Chrono. Na veľkosti záleží!

Michal Pindura 1 15.03.2015

Zbúrajte mýty s hodinkami PUMA Ultrasize Chrono. Na veľkosti záleží!Pokiaľ ide lifestylové hodinky, ľudia v značke Puma veria, že hranice existujú len preto, aby sa posúvali. Od roku 2012, kedy boli predstavené prvé modely populárnej kolekcie Ultrasize, dizajnéri nemeckého výrobcu športových doplnkov pod posúvaním hraníc chápu búranie mýtov spojených s veľkosťou hodiniek.

Kto povedal, že ženy nemôžu nosiť hodinky s chlapským priemerom 44 mm? A prečo by potom mali muži trvať na štandardných 42 alebo 44 milimetroch? Zahoďte predsudky. Robte, čo chcete a nie to, čo vám diktujú iní. Štýlové nadrozmerné novinky PUMA Ultrasize Chrono 100% Black PU103981002PUMA Ultrasize Chrono Black Red PU103981001 sú skvelým odrazovým mostíkom k vytváraniu vlastných pravidiel. Ak ste pripravení na robustnosť a to, že vám hodinky na zápästí obsadia kruhovú plochu s priemerom 50 mm, čítajte ďalej.

Obe quartzové novinky sa zastavili niekde na pomedzí športu a elegancie. Dizajnová obojakosť z nich robí univerzálne každodenné hodinky, ktoré sa zvlášť u celočierneho modelu PU103981002 nebudú priečiť ani spoločenskému oblečeniu. Samozrejme, ku obleku je určený iný typ hodiniek, ale tu nie je oblek prioritou. Dôležitá je charizma. Tej majú oba modely na rozdávanie.

PUMA Ultrasize Chrono 100% Black PU103981002 a Black Red PU103981001Mohutné púzdra z nehrdzavejúcej ocele sú stavané na odolanie tlaku vody až do úrovne 100M/10ATM, čo je spolu s tvrdeným minerálnym sklíčkom základom pre športové využitie hodiniek. Predurčenie k aktívnemu spôsobu života je zreteľné aj na ďalších konštrukčných častiach. Kvôli zabezpečeniu pohodlného ohýbania zápästia bolo pri danej veľkosti púzdra nutné presunúť tlačidlá na ľavú stranu púzdra. Toto riešenie je obyčajne používané u potápačských alebo motoristických hodiniek. Spojitosť s automobilovými pretekmi, rýchlosťou a dynamikou je najhmatateľnejšia na hríbikovom tlačidle spúšte chronografu, ktoré nielenže dobre vyzerá, ale pohodlne sa ovláda aj v hrubších rukaviciach.

Moderne usporiadaný ciferník ťaží z veľkorysého priemeru, miesta na ňom rozhodne nie je málo. Zmestili sa sem registre chronografu, ukazovateľ čas v 24-hodinovom formáte i výrazné logo značky. Zrnitý povrch ciferníka neodráža svetlo, pričom v tomto smere mu významne pomáhajú zahĺbené brúsené indexy a matné ručičky. Môžete si vybrať, či dáte prednosť celočiernemu spracovaniu, alebo je vám bližšie kontrastnejšie spracovanie modelu PU103981001, v ktorom dostali priestor oceľovo šedé a tiež energicky červené prvky. K obom prevedeniam sa perfektne hodí odolný remienok z čierneho vstrekovaného polyuretánu.

Zistili ste, že na veľkosti záleží? Tak do toho, odviažte sa. Novinky PUMA Ultrasize Chrono 100% Black PU103981002PUMA Ultrasize Chrono Black Red PU103981001 máme skladom. Už o 24 hodín môžu byť u vás doma.

Pridať komentár

Komentáre (1)

Peter Vrana Dobrý deň,máte na tieto hodinky aj nahradý originál remienok? Ďakujem