Neaktívny

Tento produkt je momentálne nedostupný. V prípade záujmu nás kontaktujte na podpora@irisimo.sk alebo pomocou kontaktného formulára. Preveríme dostupnosť a budeme vás kontaktovať.

Mohlo by Vás zaujímať:

Dámske hodinky TIMEX sú elegantným a kvalitným módnym doplnkom, ktorý sa hodí nielen na každodenné nosenie, ale aj na slávnostnejšie udalosti. Okrúhly ciferník bielej farby je zdobený striebornými indexami a bielo-striebornými ručičkami. Na pravej strane je umiestnená dátumovka, ktorá je skvelým pomocníkom každej zaneprázdnenej ženy. Okrem nej hodinky majú aj stopky. Minerálne sklíčko je tvrdené, preto je aj odolnejšie voči poškriabaniu. 5 ATM je hranica vodotesnosti, ktorá dovoľuje s hodinkami plávať. Náramok z ušľachtilej ocele oceníte pre jeho mimoriadnu odolnosť a antikorózny povrch.

Základné vlastnosti

Značka TIMEX
Kolekcia WOMENS COLLECTION
Model T2P059
Farba strieborná
Napájanie batéria
Vodotesnosť 50M/5ATM
Sklíčko minerálne
Určenie dámske
Typ ručičkové

Náramok

Materiál ušľachtilá oceľ
Dĺžku náramku upravíme zadarmo
Ako správne odmerať obvod zápästia?

Puzdro

Farba puzdra strieborný tón
Materiál ušľachtilá oceľ
Priemer 36 mm
Tvar okrúhle

Balenie

 • originálne balenie TIMEX
 • oficiálna záruka
 • čistiaca handrička zadarmo

Funkcie

dátumovka, EL podsvietenie INDIGLO, stopky
Podrobný popis funkcií

Prečo nakupovať na IRISIMO

 • autorizovaný záručný a pozáručný servis
 • kamenná predajňa - odberné miesto
 • vlastný sklad
 • profesionálne zaškolený personál
 • na trhu pôsobíme 15 rokov
 • expresné dodanie a doprava zadarmo
 • úprava náramku
 • sme obchod overený zákazníkmi
Logá

Podrobný popis funkcií

Materiál puzdra: ušľachtilá oceľ

Ušľachtilá oceľ 316L (Stainless steel) je veľmi odolným materiálom, ktorý prakticky nemožno zničiť. Je tvrdá (neohýba sa a ani neláme), farebne stála, antialergická (nereaguje s telesnými tekutinami, a preto sa žiadne zložky kovu neuvoľňujú do kože a tela) a má antikorózny povrch (povrch je odolný voči oxidácii a korózii. Navyše je odolná aj voči sladkej a slanej vode).

Napájanie: batéria

Hodinky sú poháňané batériou.

Materiál náramku: ušľachtilá oceľ

Ušľachtilá oceľ 316L (Stainless steel) je veľmi odolným materiálom, ktorý prakticky nemožno zničiť. Je tvrdá (neohýba sa a ani neláme), farebne stála, antialergická (nereaguje s telesnými tekutinami, a preto sa žiadne zložky kovu neuvoľňujú do kože a tela) a má antikorózny povrch (povrch je odolný voči oxidácii a korózii. Navyše je odolná aj voči sladkej a slanej vode).

dátumovka

Hodinky zobrazujú aktuálny dátum.

EL podsvietenie INDIGLO

Technológia podsvietenia hodiniek Timex. Elektroluminiscenčný panel rovnomerne podsvieti celý ciferník hodiniek. Oproti konkurencii Timex touto technológiou vybavuje aj veľkú väčšinu analógových (ručičkových) hodiniek.

stopky

Stopky umožňujú merať časové úseky.

Vodotesnosť: 50M/5ATM

Hodinky s označením vodotesnosti 50M/5ATM sú určené pre náhodný styk s vodou (umývanie auta, dážď), ale aj pre povrchové plávanie bez potápania. 50M/5ATM označuje stupeň vodotesnosti štandardizovaný normou ISO 2281. ISO testy zahŕňajú striedanie teplôt, hĺbky, tlaku (vody, vzduchu) po rôzne dlhý čas v pokoji a pri manipulácii s operatívnou časťou hodiniek.

Sklíčko: minerálne

V súčasnej dobe sa jedná o najrozšírenejší typ hodinárskeho skla. Je veľmi tvrdé a má vysoký obsah kremíka, vďaka čomu sa vyznačuje vysokou odolnosťou voči škrabancom a oteru. Neznamená to však, že je úplne odolné voči poškriabaniu.

Ohodnotiť tento produkt

Miroslava 18.03.2015
Odporucam! Vyborne sedia na ruke.
terykovanic 18.09.2014
Tieto hodinky boli mojim "number 1" na prvý pohľad.Velmi sa mi zapáčili tvarom ciferníka, ktorý krasne štýlovo dopĺňaju šikovné vystúpené tlačitka zboku (stopky) a svojou veľkosťou (ciferníka) perfektne sadnú na dámsku ruku.Pre mňa je veľkým plus a potešením, že na ne uvidím aj v noci - majú krásne zelené až tyrkysové podsvietenie. Rýchlo som si zvykla aj na dátumovku - je to veľký pomocník. Asi najpraktickejšou funkciou pre mňa je ich vodeodolnost.V neposlednom rade sa mi páči nerezová ocel, vďaka ktorej sú hodinky stále čisté v tom zmysle, že nereagujú na pot na ruke zelenými pásmi a nehrdzavejú. Som veľmi spokojná!!! Odporúčam!!!

Mám otázku k produktu

Zatiaľ žiadne otázky.

Kupujúci je oprávnený odstúpiť od kúpnej zmluvy bez udania dôvodu v súlade s ust. § 7 a nasl. Zákona č. 102/2014 Z.z. o ochrane spotrebiteľa pri predaji na diaľku v lehote 14 dní od prevzatia tovaru.
* Presné podmienky vrátenia a výmeny nájdete v sekcii: VRÁTENIE A VÝMENA

To však nie je všetko! Na IRISIMO.sk môžete zakúpený tovar vrátiť až počas 12 mesiacov od jeho kúpy.
Chcem vedieť viac. Podmienky pre vrátenie tovaru do 12 mesiacov.