109,00 €
Na sklade 5+ ks Novinka
Doručíme: utorok 06.06.2023
Poštovné zdarma na vybrané druhy dopravy Viac o možnostiach dopravy

Našli ste lepšiu cenu? Spravíme Vám ponuku

Dve integrované kamery

Okrem prednej kamery, ktorá je ideálna na videohovory, nájdete v hodinkách Cally CL005 aj druhú - bočnú kameru. Jej umiestnenie bolo navrhnuté s cieľom zlepšenia výsledkov vzdialeného fotografovania a zdokonalenia ergonómie pri fotení okolia.

BPA Free

Ako jedny z mála detských smart hodiniek na trhu, majú modely Cally CL005 platný REACH certifikát, ktorý garantuje, že neobsahujú škodlivé látky BPA a iné zlúčeniny, ktoré by mohli škodiť citlivej detskej pokožke.

Ešte viac možností komunikácie

Nová generácia hodiniek Cally podporuje populárne aplikácie WhatsApp Messenger a Google Translate. Pomocou aplikácie WhatsApp môže vaše dieťa odosielať textové správy a hlasové odkazy, uskutočňovať hovory a videohovory, zdieľať obrázky a ďalšie médiá. Vďaka Google Translate má navyše priamo v hodinkách k dispozícii neurónovú prekladovú službu, ktorá mu behom pár sekúnd pomôže s prekladom slovíčok alebo celých dokumentov do viac než 100 jazykov.

Dlhá výdrž batérie

Zabudnite na každodenné nabíjanie a obavy, či sa hodinky počas dňa nevybijú. Smart hodinky Cally si vďaka Li-Ion batérii s kapacitou až 1000 mAh popýtajú nabitie približne po troch dňoch bežného používania.

Volajte si navzájom

Možnosť uskutočniť a prijímať obojsmerné hlasové hovory je skvelá cesta, ako sa spojiť s vaším dieťaťom a byť mu neustále nablízku, keď vás potrebuje, alebo len chce počuť. Vložte do hodiniek SIM kartu s povolenými dátovými prenosmi a spojte sa s vaším dieťaťom kedykoľvek. Reproduktor s vysokou úrovňou hlasitosti si poradí aj pri značne rušivom okolí. Do hodiniek je možné uložiť až 30 telefónnych čísiel osôb, ktoré sú pre dieťa dôležité.

Vidieť sa je vždy viac

Chcete vedieť, v akom prostredí a v akej spoločnosti sa nachádza vaše dieťa? Zavolajte mu s použitím vstavanej širokouhlej HD kamery a presvedčte sa, že je v bezpečí. Kvalitný mikrofón vám verne sprostredkuje zvuky okolia a vy tak pomocou videohovoru môžete uľaviť svojej napätej mysli.

Neznáme čísla? Nemajú šancu!

Nechcete, aby vaše dieťa volalo na neznáme čísla a aby sa mu dovolal niekto cudzí? Jednoducho zakážte neznáme čísla a uskutočniť hovor bude môcť iba s kontaktmi uloženými v telefónnom zozname.

Vždy v kontakte pomocou hlasových a textových správ

Komunikujte spolu, bavte sa, buďte spolu aj na diaľku. Pomocou textových a hlasových správ si môžete odovzdať rýchle odkazy vtedy, keď volanie nie je možné, alebo môže byť nevhodné. Posielajte správy z aplikácie do hodiniek, z ktorých je možné na ne priamo reagovať.

Kde sa nachádza? GPS pomôže

Pri strážení dieťaťa počas chvíľ, keď nie je s vami, niet lepšieho pomocníka, akým je GPS trackovanie pohybu a polohy s Wi-Fi asistenciou. Pomocou aplikácie a mapového podkladu zistíte presne, kde sa nachádza. Môžete sa tiež nechať notifikovať, akonáhle prekročí hranice bezpečnej zóny, ktorú sami nastavíte.

Základné vlastnosti

Značka CALLY
Kolekcia Kids 4G GPS Gen 2
Model CL005
Záruka 2 roky
Farba modrá
Vodotesnosť 30M/3ATM
Kompatibilita IOS / Android
Rozlíšenie obrazovky 240x280 px
Displej IPS / dotykový
Kapacita batérie 1000 mAh
Výdrž batérie - štandardný režim (dni) 3-4
Jazyk aplikácie EN / DE / SK / CZ / HU / PL / FR / ES / IT / SL / BG / FI / EL / RO / SV
Interné úložisko 4 GB
Určenie detské
Typ smart
Hmotnosť 60 g

Remienok

Materiál plast
Typ zapínania Štandardné zapínanie

Puzdro

Materiál plast
Tvar štvorcové

Balenie

 • originálne balenie CALLY
 • oficiálna záruka

Funkcie

Alarm, Bez obsahu BPA, Fotografovanie, Funkcia nevyrušovať, GEO ohrada, GPS lokalizácia, Integrovaná predná a bočná kamera, kalkulačka, krokomer, predprogramovaný kalendár, Prehrávač hudby, Prehrávač videa, Rozvrh hodín, SIM karta, smart hodinky, SMS správy, SOS tlačidlo, stopky, Telefónny zoznam, Translator, Videohovor, Volanie, Vzdialené fotografovanie, Vzdialené vypnutie, Vzdialený odposluch, WhatsAPP, Záznamník zvuku
Podrobný popis funkcií

Prečo nakupovať na IRISIMO

 • autorizovaný záručný a pozáručný servis
 • kamenná predajňa - odberné miesto
 • vlastný sklad
 • profesionálne zaškolený personál
 • na trhu pôsobíme takmer 20 rokov
 • expresné dodanie
 • skrátenie náramku zadarmo
 • sme obchod overený zákazníkmi
 • gravírovanie a darčekové balenie
 • venovanie zadarmo
 • jednoduchá výmena a vrátenie tovaru
 • bonusové služby na vybrané produkty zadarmo
 • exkluzívny tovar v ponuke
 • bezpečné online platby
why_us

Podrobný popis funkcií

Materiál puzdra: plast

Väčšinou z kaučuku, živice alebo silikónu. Tento typ materiálu sa vyznačuje vysokou pružnosťou, je antialergický, vodeodolný a nesaje pot.

Materiál remienka: plast

Väčšinou z kaučuku, živice alebo silikónu. Tento typ remienka sa vyznačuje vysokou pružnosťou, je antialergický, vodeodolný a nesaje pot. Nechladí a dobre sa prispôsobuje tvaru zápästia.

Alarm

Súčasťou hodiniek je budík, ktorý sa dá nastaviť na rôzny čas. Pri aktiváci budík zvoní.

Bez obsahu BPA

Bezpečnosť detí je prvoradá. Môžete sa spoľahnúť, že plastové časti hodiniek neobsahujú látky BPA ani iné zlúčeniny, ktoré by mohli škodiť citlivej detskej pokožke.

Fotografovanie

Pomocou integrovanej kamery je možné fotiť okolie alebo kvalitné selfie zábery. 

Funkcia nevyrušovať

Nechcete, aby bolo dieťa rušené kamarátmi, keď sa má venovať škole? Aktivujte v aplikácii túto funkciu a hodinky nebudú dostupné pre prichádzajúce volania ani správy. 

GEO ohrada

Určite presný okruh, v ktorom sa môže pohybovať Vaše dieťa. Pri opustení vytýčenej oblasti dostanete upozornenie na Váš mobilný telefón.

GPS lokalizácia

Lokalizujte polohu Vášho dieťaťa pomocou satelitnej GPS technológie a presných súradníc.

Integrovaná predná a bočná kamera

Hodinky obsahujú dve kamery. Predná je ideálna na videohovory a selfie, bočná poslúži na fotenie okolia a využijete ju aj na vzdialené fotografovanie.

kalkulačka

Kalkulačka umožňuje používať jednoduché operácie ako sčítanie, odčítanie, násobenie, delenie.

krokomer

Senzorová športová funkcia využívajúca zabudovaný trojosový akcelerometer. Počítadlo krokov je možne spustiť manuálne, alebo sa spustí automaticky pri zaznamenaní chôdze alebo behu. Na displeji sa zobrazuje celkový počet krokov a počet krokov za hodinu, pričom k dispozícii je nastavenie cieľovej hodnoty od 1000 do 50 000 krokov, ktorej dosiahnutie je sprevádzané zvukovým upozornením. Na ciferníku hodiniek je indikovaný tiež priebeh chôdze s upozornením pri nedostatočnej aktivite.

predprogramovaný kalendár

Displej zobrazuje aktuálny dátum. Je predprogramovaný, a preto odpadá potreba nastavovať krátky a dlhý mesiac a prestupné roky. Väčšina hodiniek má tento dátum predprogramovaný až do roku 2099.

Prehrávač hudby

Hodinky sú pripravené premeniť sa na prenosný prehrávač hudby. O kvalitný zvukový prejav sa postará integrovaný reproduktor.

Prehrávač videa

Na prehratie obľúbených videí nie je potrebný tablet ani mobil. Nahrajte ich do hodiniek a vaše dieťa ich bude mať neustále pri sebe.

Rozvrh hodín

Školský rozvrh hodín pripravíte v pohodlí aplikácie a dieťa si ho bude môcť kedykoľvek skontrolovať na displeji hodiniek. 

SIM karta

Hodinky obsahujú slot na SIM kartu, ktorá umožní prístup k dátam a ostatným službám telefonického operátora.

smart hodinky

Hodinky prostredníctvom bluetooth spárujete so zariadeniami bežiacimi na systémoch Android aj iOS.

SMS správy

Krátke textové správy je možné nielen čítať ale priamo z hodiniek na ne aj odpovedať a vytvárať nové. 

SOS tlačidlo

Keď sa Vaše dieťa ocitne v nebezpečenstve, alebo situácii, v ktorej si samé nedokáže poradiť, rýchlym stlačením SOS tlačidla vyšle núdzový signál na prednastavené telefónne číslo.

stopky

Stopky umožňujú merať časové úseky.

Telefónny zoznam

Určite, kto sa môže na hodinky dovolať. Vytvorte v aplikácii telefónny zoznam a cudzie čísla budú automaticky blokované.

Translator

Služba Google Translate je pripravená behom pár sekúnd pomôcť s prekladom slovíčok alebo celých dokumentov do viac než 100 jazykov.

Videohovor

Uskutočnite telefonický hovor s využitím vstavanej HD kamery, ktorá vám sprostredkuje kvalitný obraz.

Volanie

Vďaka obojsmerným hlasovým hovorom sa môžete spojiť s vaším dieťaťom a byť mu neustále nablízku.

Vzdialené fotografovanie

Majte dokonalý prehľad, čo Vaše dieťa robí a kde sa nachádza. Pomocou tejto funkcie aktivujete na diaľku fotoaparát hodiniek a vyhotovíte fotografiu, ktorú si môžete ihneď pozrieť.

Vzdialené vypnutie

Ak sa nazdávate, že hodinky môžu Vaše dieťa vyrušovať alebo odpútavať jeho pozornosť, môžete ich kedykoľvek na diaľku vypnúť.

Vzdialený odposluch

Chcete vedieť, čo sa deje okolo Vášho dieťaťa? Spustite na diaľku mikrofón hodiniek a všetko sa dozviete.

WhatsAPP

Pomocou aplikácie WhatsApp môže dieťa odosielať textové správy a hlasové odkazy, uskutočňovať hovory a videohovory, zdieľať obrázky a ďalšie médiá. 

Záznamník zvuku

Skvelá funkcia pre zábudlivých. Do internej pamäti je možné nahrať a uložiť hlasové poznámky, pokyny učiteľov ale tiež akékoľvek iné zvuky.

Vodotesnosť: 30M/3ATM

Hodinky s označením vodotesnosti 30M/3ATM sú určené pre náhodný styk s vodou (umývanie auta, dážď). 30M/3ATM označuje stupeň vodotesnosti štandardizovaný normou ISO 2281. ISO testy zahŕňajú striedanie teplôt, hĺbky, tlaku (vody, vzduchu) po rôzne dlhý čas v pokoji a pri manipulácii s operatívnou časťou hodiniek.

Typ zapínania: Štandardné zapínanie

Najrozšírenejší spôsob zapínania, ktorý sa používa najmä pri kožených a silikónových remienkoch. Pracku jednoducho zapnete do požadovanej dierky podľa potreby.

Zákazníci odporúčajú náš obchod

Nadpriemerná spokojnosť nám zaistila zlatý certifikát HEUREKA Overené zákazníkmi


100%
+ Rýchlosť doručenia
+ Komunikácia obchodu
+ Originál značky
+ objednal som Slnečné okuliare, nesadla veľkosť, vrátené, ihneď bezproblémové vrátenie peňazí
+ Prehľadný web s množstvom informácií
+ Možnosť dopravy Packeta (box), to je nemusí sa otravne čakať celý deň na kuriéra, možnosť vyzdvihnúť kedykoľvek
+ cena dopravy, možnosť Packeta box
+ kladné recenzie na Heuréke, skúsenosti ozajstných nakupujúcich s obchodom
Overený zákazník
100%
Rýchlosť dodania, kvalita tovaru TOP, výborná komunikácia s predajcom
Overený zákazník
90%
Zákaznícka podpora super, rýchla odpoveď na technické otázky ohľadne produktu, spokojnosť
Zatiaľ žiadna.
Overený zákazník
90%
Rychle dodanie tovaru . Dobra komunikacia zo strany obhodu .
V celku som spomojny . Jedine co by mal shop zvazit je vytvorenie nejakeho zvyhodneneho nakupu pre stalych zakaznikov. Velmi vela krat rozhoduju male detaily o tom u koho nakupime. Napriklad pri kupe tovaru by mohol shop zaslat zlavovy kod dalsi nakup alebo automaticky dat zlavu na aktualnu objednavku .Alebo napriklad dat bezplatne 5 rocnu zaruku k danemu modelu hodiniek . Proste podstata celeho spociva v tom, ze by mali zapracovat na tom aby klienti cerpali + vyhody (minimalne). Napriklad mam vyhliadnuty jeden model ktory by som rad kupil ale Irissimo k nemu nic do plusu nedava. Len za poplatok . Odhliadnuc od tohto je shop na velmi dobrej urovni, web maju priehladny. Skladove zasoby su taktiez velmi bohate . Ako velke plus je komunikacia a to , ze nezavadzaju pri informacii skladovych zasob .
Overený zákazník

Ohodnotiť tento produkt

Zatiaľ žiadne hodnotenia.

Mám otázku k produktu

Zatiaľ žiadne otázky.

Kupujúci je oprávnený odstúpiť od kúpnej zmluvy bez udania dôvodu v súlade s ust. § 7 a nasl. Zákona č. 102/2014 Z.z. o ochrane spotrebiteľa pri predaji na diaľku v lehote 14 dní od prevzatia tovaru.
* Presné podmienky vrátenia a výmeny nájdete v sekcii: VRÁTENIE A VÝMENA

To však nie je všetko! Na IRISIMO.sk môžete zakúpený tovar vrátiť až počas 12 mesiacov od jeho kúpy.
Chcem vedieť viac. Podmienky pre vrátenie tovaru do 12 mesiacov.

Odporúčané príslušenstvo

CALLY BAND CL004strap
Na sklade
9,90 €
CALLY BAND CL005strap
Na sklade
9,90 €
CALLY BAND CL006strap
Na sklade
9,90 €