109,00 € *
89,00 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 89,00 € **
Na sklade 5+ ks Akčná cena do 31.07.2024
Doručíme: utorok 23.07.2024
Poštovné už od 1,50 € Viac o možnostiach dopravy

Našli ste lepšiu cenu? Spravíme Vám ponuku

Dve integrované kamery

Okrem prednej kamery, ktorá je ideálna na videohovory, nájdete v hodinkách Cally CL006 aj druhú - bočnú kameru. Jej umiestnenie bolo navrhnuté s cieľom zlepšenia výsledkov vzdialeného fotografovania a zdokonalenia ergonómie pri fotení okolia.

BPA Free

Ako jedny z mála detských smart hodiniek na trhu, majú modely Cally CL006 platný REACH certifikát, ktorý garantuje, že neobsahujú škodlivé látky BPA a iné zlúčeniny, ktoré by mohli škodiť citlivej detskej pokožke.

Ešte viac možností komunikácie

Nová generácia hodiniek Cally podporuje populárne aplikácie WeChat a Google Translate. Pomocou aplikácie WeChat môže vaše dieťa odosielať textové správy a hlasové odkazy. Vďaka Google Translate má navyše priamo v hodinkách k dispozícii neurónovú prekladovú službu, ktorá mu behom pár sekúnd pomôže s prekladom slovíčok alebo celých dokumentov do viac než 100 jazykov.

Dlhá výdrž batérie

Zabudnite na každodenné nabíjanie a obavy, či sa hodinky počas dňa nevybijú. Smart hodinky Cally si vďaka Li-Pol batérii s kapacitou až 1000 mAh popýtajú nabitie približne po troch dňoch bežného používania.

Volajte si navzájom

Možnosť uskutočniť a prijímať obojsmerné hlasové hovory je skvelá cesta, ako sa spojiť s vaším dieťaťom a byť mu neustále nablízku, keď vás potrebuje, alebo len chce počuť. Vložte do hodiniek SIM kartu s povolenými dátovými prenosmi a spojte sa s vaším dieťaťom kedykoľvek. Reproduktor s vysokou úrovňou hlasitosti si poradí aj pri značne rušivom okolí. Do hodiniek je možné uložiť až 30 telefónnych čísiel osôb, ktoré sú pre dieťa dôležité.

Vidieť sa je vždy viac

Chcete vedieť, v akom prostredí a v akej spoločnosti sa nachádza vaše dieťa? Zavolajte mu s použitím vstavanej širokouhlej HD kamery a presvedčte sa, že je v bezpečí. Kvalitný mikrofón vám verne sprostredkuje zvuky okolia a vy tak pomocou videohovoru môžete uľaviť svojej napätej mysli.

Neznáme čísla? Nemajú šancu!

Nechcete, aby vaše dieťa volalo na neznáme čísla a aby sa mu dovolal niekto cudzí? Jednoducho zakážte neznáme čísla a uskutočniť hovor bude môcť iba s kontaktmi uloženými v telefónnom zozname.

Vždy v kontakte pomocou hlasových a textových správ

Komunikujte spolu, bavte sa, buďte spolu aj na diaľku. Pomocou textových a hlasových správ si môžete odovzdať rýchle odkazy vtedy, keď volanie nie je možné, alebo môže byť nevhodné. Posielajte správy z aplikácie do hodiniek, z ktorých je možné na ne priamo reagovať.

Kde sa nachádza? GPS pomôže

Pri strážení dieťaťa počas chvíľ, keď nie je s vami, niet lepšieho pomocníka, akým je GPS trackovanie pohybu a polohy s Wi-Fi asistenciou. Pomocou aplikácie a mapového podkladu zistíte presne, kde sa nachádza. Môžete sa tiež nechať notifikovať, akonáhle prekročí hranice bezpečnej zóny, ktorú sami nastavíte.

Základné vlastnosti

Značka CALLY
Kolekcia Kids 4G GPS Gen 2
Model CL006
Záruka 2 roky
Farba ružová
Vodotesnosť 30M/3ATM
Kompatibilita IOS / Android
Displej IPS / dotykový
Jazyk aplikácie EN / DE / SK / CZ / HU / PL / FR / ES / IT / SL / FI / EL / RO / SV
Určenie detské
Typ smart
Rozlíšenie obrazovky 240x280 px
Kapacita batérie 1000 mAh
Interné úložisko 4 GB
Výdrž batérie - štandardný režim (dni) 3-4

Remienok

Materiál plast
Typ zapínania Štandardné zapínanie

Puzdro

Materiál plast
Tvar štvorcové

Balenie

 • originálne balenie CALLY
 • oficiálna záruka

Funkcie

stopky, Alarm, kalkulačka, krokomer, predprogramovaný kalendár, smart hodinky, Bez obsahu BPA, Volanie, Fotografovanie, Vzdialené fotografovanie, Vzdialený odposluch, Videohovor, GPS lokalizácia, SIM karta, SOS tlačidlo, GEO ohrada, Záznamník zvuku, Telefónny zoznam, SMS správy, Rozvrh hodín, Prehrávač hudby, Prehrávač videa, Funkcia nevyrušovať, Vzdialené vypnutie, Integrovaná predná a bočná kamera, Translator
Podrobný popis funkcií

Prečo nakupovať na IRISIMO

 • autorizovaný záručný a pozáručný servis
 • kamenná predajňa - odberné miesto
 • vlastný sklad
 • profesionálne zaškolený personál
 • na trhu pôsobíme takmer 20 rokov
 • expresné dodanie
 • skrátenie náramku zadarmo
 • sme obchod overený zákazníkmi
 • gravírovanie a darčekové balenie
 • venovanie zadarmo
 • jednoduchá výmena a vrátenie tovaru
 • bonusové služby na vybrané produkty zadarmo
 • exkluzívny tovar v ponuke
 • bezpečné online platby
why_us

Podrobný popis funkcií

Materiál puzdra: plast

Väčšinou z kaučuku, živice alebo silikónu. Tento typ materiálu sa vyznačuje vysokou pružnosťou, je antialergický, vodeodolný a nesaje pot.

Materiál remienka: plast

Väčšinou z kaučuku, živice alebo silikónu. Tento typ remienka sa vyznačuje vysokou pružnosťou, je antialergický, vodeodolný a nesaje pot. Nechladí a dobre sa prispôsobuje tvaru zápästia.

stopky

Stopky umožňujú merať časové úseky.

Alarm

Súčasťou hodiniek je budík, ktorý sa dá nastaviť na rôzny čas. Pri aktiváci budík zvoní.

kalkulačka

Kalkulačka umožňuje používať jednoduché operácie ako sčítanie, odčítanie, násobenie, delenie.

krokomer

Senzorová športová funkcia využívajúca zabudovaný trojosový akcelerometer. Počítadlo krokov je možne spustiť manuálne, alebo sa spustí automaticky pri zaznamenaní chôdze alebo behu. Na displeji sa zobrazuje celkový počet krokov a počet krokov za hodinu, pričom k dispozícii je nastavenie cieľovej hodnoty od 1000 do 50 000 krokov, ktorej dosiahnutie je sprevádzané zvukovým upozornením. Na ciferníku hodiniek je indikovaný tiež priebeh chôdze s upozornením pri nedostatočnej aktivite.

predprogramovaný kalendár

Displej zobrazuje aktuálny dátum. Je predprogramovaný, a preto odpadá potreba nastavovať krátky a dlhý mesiac a prestupné roky. Väčšina hodiniek má tento dátum predprogramovaný až do roku 2099.

smart hodinky

Hodinky prostredníctvom bluetooth spárujete so zariadeniami bežiacimi na systémoch Android aj iOS.

Bez obsahu BPA

Bezpečnosť detí je prvoradá. Môžete sa spoľahnúť, že plastové časti hodiniek neobsahujú látky BPA ani iné zlúčeniny, ktoré by mohli škodiť citlivej detskej pokožke.

Volanie

Vďaka obojsmerným hlasovým hovorom sa môžete spojiť s vaším dieťaťom a byť mu neustále nablízku.

Fotografovanie

Pomocou integrovanej kamery je možné fotiť okolie alebo kvalitné selfie zábery. 

Vzdialené fotografovanie

Majte dokonalý prehľad, čo Vaše dieťa robí a kde sa nachádza. Pomocou tejto funkcie aktivujete na diaľku fotoaparát hodiniek a vyhotovíte fotografiu, ktorú si môžete ihneď pozrieť.

Vzdialený odposluch

Chcete vedieť, čo sa deje okolo Vášho dieťaťa? Spustite na diaľku mikrofón hodiniek a všetko sa dozviete.

Videohovor

Uskutočnite telefonický hovor s využitím vstavanej HD kamery, ktorá vám sprostredkuje kvalitný obraz.

GPS lokalizácia

Lokalizujte polohu Vášho dieťaťa pomocou satelitnej GPS technológie a presných súradníc.

SIM karta

Hodinky obsahujú slot na SIM kartu, ktorá umožní prístup k dátam a ostatným službám telefonického operátora.

SOS tlačidlo

Keď sa Vaše dieťa ocitne v nebezpečenstve, alebo situácii, v ktorej si samé nedokáže poradiť, rýchlym stlačením SOS tlačidla vyšle núdzový signál na prednastavené telefónne číslo.

GEO ohrada

Určite presný okruh, v ktorom sa môže pohybovať Vaše dieťa. Pri opustení vytýčenej oblasti dostanete upozornenie na Váš mobilný telefón.

Záznamník zvuku

Skvelá funkcia pre zábudlivých. Do internej pamäti je možné nahrať a uložiť hlasové poznámky, pokyny učiteľov ale tiež akékoľvek iné zvuky.

Telefónny zoznam

Určite, kto sa môže na hodinky dovolať. Vytvorte v aplikácii telefónny zoznam a cudzie čísla budú automaticky blokované.

SMS správy

Krátke textové správy je možné nielen čítať ale priamo z hodiniek na ne aj odpovedať a vytvárať nové. 

Rozvrh hodín

Školský rozvrh hodín pripravíte v pohodlí aplikácie a dieťa si ho bude môcť kedykoľvek skontrolovať na displeji hodiniek. 

Prehrávač hudby

Hodinky sú pripravené premeniť sa na prenosný prehrávač hudby. O kvalitný zvukový prejav sa postará integrovaný reproduktor.

Prehrávač videa

Na prehratie obľúbených videí nie je potrebný tablet ani mobil. Nahrajte ich do hodiniek a vaše dieťa ich bude mať neustále pri sebe.

Funkcia nevyrušovať

Nechcete, aby bolo dieťa rušené kamarátmi, keď sa má venovať škole? Aktivujte v aplikácii túto funkciu a hodinky nebudú dostupné pre prichádzajúce volania ani správy. 

Vzdialené vypnutie

Ak sa nazdávate, že hodinky môžu Vaše dieťa vyrušovať alebo odpútavať jeho pozornosť, môžete ich kedykoľvek na diaľku vypnúť.

Integrovaná predná a bočná kamera

Hodinky obsahujú dve kamery. Predná je ideálna na videohovory a selfie, bočná poslúži na fotenie okolia a využijete ju aj na vzdialené fotografovanie.

Translator

Služba Google Translate je pripravená behom pár sekúnd pomôcť s prekladom slovíčok alebo celých dokumentov do viac než 100 jazykov.

Vodotesnosť: 30M/3ATM

Hodinky s označením vodotesnosti 30M/3ATM sú určené pre náhodný styk s vodou (umývanie auta, dážď). 30M/3ATM označuje stupeň vodotesnosti štandardizovaný normou ISO 2281. ISO testy zahŕňajú striedanie teplôt, hĺbky, tlaku (vody, vzduchu) po rôzne dlhý čas v pokoji a pri manipulácii s operatívnou časťou hodiniek.

Typ zapínania: Štandardné zapínanie

Najrozšírenejší spôsob zapínania, ktorý sa používa najmä pri kožených a silikónových remienkoch. Pracku jednoducho zapnete do požadovanej dierky podľa potreby.

Tento produkt nie je zdravotnícka pomôcka a nie je určený na diagnostiku, liečbu alebo prevenciu akéhokoľvek ochorenia. Zaznamenané údaje a výsledky monitorovania sú len orientačné.

Zákazníci odporúčajú náš obchod

Nadpriemerná spokojnosť nám zaistila zlatý certifikát HEUREKA Overené zákazníkmi


100%
promptná komunikácia aj cez víkend
ústretovosť a prozákaznícky prístup
rýchlosť dodania tovaru /objednané v nedeľu - doručené v utorok ráno/
bezpečne zabalený tovar
tracking zásielky GLS + príjemná komunikácia aj s kuriérkou GLS
Bol to môj prvý nákup v tomto e-shope a vzhľadom na pozitívnu skúsenosť ho doporučujem a v budúcnosti aj opätovne využjjem jeho služby 24/7.
Overený zákazník
100%
odborné poradenstvo, ústretovosť, balenie
S internetovym obchodom mam velmi dobre skusenosti. Ochotne mi niekolkokrat poradili, tovar krasne zabalili a vcas odoslali. odporucam
Overený zákazník
100%
Veľký výber
Dobré ceny
Bol to môj prvý nákup, určite nie posledný. Hľadala som konkrétnu vec, našla som ju len tu. Dodanie expresné.
Overený zákazník
100%
dokonale prehľadný eshop s výborným filtrovaním produktov
Eshop má široký sortiment a je naozaj výborne zostavený,ceny fajn,platobné metódy v pohode,určite tu nakúpim aj inokedy.
Overený zákazník

Mám otázku k produktu

Zatiaľ žiadne otázky.

Kupujúci je oprávnený odstúpiť od kúpnej zmluvy bez udania dôvodu v súlade s ust. § 7 a nasl. Zákona č. 102/2014 Z.z. o ochrane spotrebiteľa pri predaji na diaľku v lehote 14 dní od prevzatia tovaru.
* Presné podmienky vrátenia a výmeny nájdete v sekcii: VRÁTENIE A VÝMENA

To však nie je všetko! Na IRISIMO.sk môžete zakúpený tovar vrátiť až počas 12 mesiacov od jeho kúpy.
Chcem vedieť viac. Podmienky pre vrátenie tovaru do 12 mesiacov.

Odporúčané príslušenstvo

CALLY TG-CALLY-GEN2
Na sklade
7,90 €
CALLY BAND CL006strap
Na sklade
9,90 €

* Ide o cenu, za ktorú je tovar ponúkaný výrobcom na predaj, prípadne cenu, ktorú výrobca uvádza ako odporúčanú pre koncových zákazníkov a za ktorú sa obvykle predáva.

** Ide o referenčnú cenu, teda najnižšiu cenu, za ktorú bol tovar predajcom predávaný v posledných 30 dňoch pred zľavou.

89,00 €