59,00 € *
49,00 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 49,00 € **
Na sklade 5+ ks Akčná cena do 23.06.2024
Doručíme: streda 19.06.2024
Poštovné už od 1,50 € Viac o možnostiach dopravy

Základné vlastnosti

Značka HUAWEI
Kolekcia HUAWEI Band 8
Model 55020ANQ
Záruka 2 roky
Farba ružová
Vodotesnosť 50M/5ATM
Kompatibilita IOS / Android
Displej dotykový / always on / AMOLED
Určenie dámske
Typ smart
Rozlíšenie obrazovky 368x194 px
Kapacita batérie 180 mAh
Výdrž batérie - štandardný režim (dni) 7-9

Remienok

Materiál plast
Typ zapínania Štandardné zapínanie

Puzdro

Farba puzdra ružové zlato
Materiál tvrdený polymér
Tvar štvorcové
Hrúbka 8,99 mm
Šírka puzdra 24,54 mm
Dĺžka puzdra 43,45 mm

Balenie

 • originálne balenie HUAWEI
 • oficiálna záruka

Funkcie

Fitness náramok, kalorimeter, krokomer, Menštruačný kalendár, Meranie okysličenia krvi, Meranie srdcovej aktivity, Meranie stresu, Monitor spánku, Notifikácie, predpoveď počasia, Prispôsobiteľný dizajn ciferníka, Recovery Time (čas na zotavenie), smart hodinky, Športové režimy, Tréningové analýzy, Tréningové funkcie, VO2 MAX
Podrobný popis funkcií

Prečo nakupovať na IRISIMO

 • autorizovaný záručný a pozáručný servis
 • kamenná predajňa - odberné miesto
 • vlastný sklad
 • profesionálne zaškolený personál
 • na trhu pôsobíme takmer 20 rokov
 • expresné dodanie
 • skrátenie náramku zadarmo
 • sme obchod overený zákazníkmi
 • gravírovanie a darčekové balenie
 • venovanie zadarmo
 • jednoduchá výmena a vrátenie tovaru
 • bonusové služby na vybrané produkty zadarmo
 • exkluzívny tovar v ponuke
 • bezpečné online platby
why_us

Podrobný popis funkcií

Materiál puzdra: tvrdený polymér

Materiál remienka: plast

Väčšinou z kaučuku, živice alebo silikónu. Tento typ remienka sa vyznačuje vysokou pružnosťou, je antialergický, vodeodolný a nesaje pot. Nechladí a dobre sa prispôsobuje tvaru zápästia.

Fitness náramok

kalorimeter

Hodinky vypočítajú spotrebu kalóriu pri cvičení.

krokomer

Senzorová športová funkcia využívajúca zabudovaný trojosový akcelerometer. Počítadlo krokov je možne spustiť manuálne, alebo sa spustí automaticky pri zaznamenaní chôdze alebo behu. Na displeji sa zobrazuje celkový počet krokov a počet krokov za hodinu, pričom k dispozícii je nastavenie cieľovej hodnoty od 1000 do 50 000 krokov, ktorej dosiahnutie je sprevádzané zvukovým upozornením. Na ciferníku hodiniek je indikovaný tiež priebeh chôdze s upozornením pri nedostatočnej aktivite.

Menštruačný kalendár

Meranie okysličenia krvi

Meranie srdcovej aktivity

Pomocou zabudovaného optického senzoru je monitorovaná srdcová aktivita až do maximálnej hodnoty 220 úderov za minútu. Zaznamenávať a zobraziť je možné momentálnu tepovú frekvenciu, ktorá je podkladom pre nastavenie cieľovej frekvencie, vyhodnotenie minimálnej a maximálnej frekvencie, grafickú indikáciu zóny aktuálnej frekvencie a graf priebehu srdcovej činnosti.

Meranie stresu

Monitor spánku

Po aktivovaní sleduje a zaznamenáva vybrané telesné funkcie počas spánku. Na základe uložených dát z pohybového senzora a senzora tepovej frekvencie je možné v aplikácii analyzovať priebeh a kvalitu spánku, ako i odhaliť približnú príčinu rannej únavy.

Notifikácie

Smart hodinky sú schopné vás zvukovým signálom upozorniť na prichádzajúcu správu alebo udalosť. Notifikácie je možné nastaviť pre sociálne siete, SMS, e-mail, aplikácie, kalendár a budík.

predpoveď počasia

Hodinky vedia na základe zmien atmosferického tlaku predpovedať počasie na najbližších pár hodín.

Prispôsobiteľný dizajn ciferníka

Meňte vzhľad ciferníka jednoducho a rýchlo. Možnosti sú prakticky neobmedzené a je len na vás, či použijete vašu obľúbenú fotku alebo dizajn ciferníka luxusných hodiniek.

Recovery Time (čas na zotavenie)

Čas na zotavenie je určitý odhad, ako dlho po zaťažení bude trvať vášmu organizmu obnovenie síl do úplného zotavenia a kedy budete pripravený na zaťaženie pri plnej intenzite v rámci vašej úrovne telesnej zdatnosti. Čas vychádza z dĺžky a intenzity zaťaženia a ďalej z naakumulovanej celkovej únavy z predchádzajúcich tréningových jednotiek. Čas na regeneráciu síl vychádza z údajov jednotlivých tréningových jednotiek a berie do úvahy aj skutočnosť skoršieho tréningu ešte pred úplným zotavením organizmu.

smart hodinky

Hodinky prostredníctvom bluetooth spárujete so zariadeniami bežiacimi na systémoch Android aj iOS.

Športové režimy

Tréningové analýzy

Zobrazenie pokročilých dát o tréningu vrátane stavu cvičenia, priebehu a napredovania fitnes aktivity, vývoja zaťaženia tréningom, VO2MAX a výpočtu približného času na regeneráciu organizmu.

Tréningové funkcie

Komplexná sada užitočných funkcií zahŕňa zobrazenie prejdenej vzdialenosti, rýchlosti, tempa pohybu a množstva ďalších hodnôt vypočítaných na základe kombinovania údajov získaných z GPS a akcelerometra. Funkcie poskytujú prehľad o čase (uplynutý čas, čas na kolo, dĺžka kola, priemerná rýchlosť), nadmorskej výške (kumulatívny výstup, kumulatívny zostup, rýchlosť výstupu/zostupu), spálených kalóriách a srdcovej frekvencii.

VO2 MAX

VO2 MAX, alebo aj maximálna rýchlosť spotreby kyslíka je jeden z najdôležitejších ukazovateľov aeróbnej výkonnosti. Uvádza sa ako relatívna rýchlosť, ktorá udáva množstvo kyslíka spotrebovaného v mililitroch na kilogram telesnej hmotnosti za minútu. Čím je hodnota vyššia, tým viac kyslíka sa dostane do svalov. 

Vodotesnosť: 50M/5ATM

Hodinky s označením vodotesnosti 50M/5ATM sú určené pre náhodný styk s vodou (umývanie auta, dážď), ale aj pre povrchové plávanie bez potápania. 50M/5ATM označuje stupeň vodotesnosti štandardizovaný normou ISO 2281. ISO testy zahŕňajú striedanie teplôt, hĺbky, tlaku (vody, vzduchu) po rôzne dlhý čas v pokoji a pri manipulácii s operatívnou časťou hodiniek.

Typ zapínania: Štandardné zapínanie

Najrozšírenejší spôsob zapínania, ktorý sa používa najmä pri kožených a silikónových remienkoch. Pracku jednoducho zapnete do požadovanej dierky podľa potreby.

Tento produkt nie je zdravotnícka pomôcka a nie je určený na diagnostiku, liečbu alebo prevenciu akéhokoľvek ochorenia. Zaznamenané údaje a výsledky monitorovania sú len orientačné.

Zákazníci odporúčajú náš obchod

Nadpriemerná spokojnosť nám zaistila zlatý certifikát HEUREKA Overené zákazníkmi


100%
odborné poradenstvo, ústretovosť, balenie
S internetovym obchodom mam velmi dobre skusenosti. Ochotne mi niekolkokrat poradili, tovar krasne zabalili a vcas odoslali. odporucam
Overený zákazník
100%
Veľký výber
Dobré ceny
Bol to môj prvý nákup, určite nie posledný. Hľadala som konkrétnu vec, našla som ju len tu. Dodanie expresné.
Overený zákazník
100%
dokonale prehľadný eshop s výborným filtrovaním produktov
Eshop má široký sortiment a je naozaj výborne zostavený,ceny fajn,platobné metódy v pohode,určite tu nakúpim aj inokedy.
Overený zákazník
100%
Prehľadný a elegantný e-shop.
Priaznivé ceny (hodinky boli o približne 15 € lacnejšie ako na oficiálnej medzinárodnej stránke značky).
Kvalitný servis.
Podrobná komunikácia zo strany predajcu.
IRISIMO som si vybrala najmä na základe dobrých recenzií, ktorým dávam po nákupe rada za pravdu. Oceňujem prehľadnú stránku, ktorá obsahuje aj pravítko a návod, ako si vybrať správnu veľkosť remienka hodiniek, servis zahrňujúci okrem iného jeho skrátenie a komunikáciu zo strany obchodu, v akom stave sa nachádza vybavovanie mojej objednávky (ktorá je taká podrobná, až som chvíľami bola zmätená – najskôr mi prišlo oznámenie, že objednávka sa pripravuje na expedíciu, potom, že tovar je objednaný u dodávateľa a napokon opäť, že sa pripravuje na expedíciu :-)). Celkovo som spokojná, tovar dorazil v poriadku (hoci ak si dobre spomínam, pri objednávke bola spomínaná kratšia dodacia lehota, ale je možné, že sa mýlim) a robí mi veľkú radosť.
Overený zákazník

Ohodnotiť tento produkt

Dušan 28.01.2024
Hodinky som si vybral kvoli sledovaniu tepu pri aerobnej aktivite. Rozhodol som sa podla pozitivnych reakcii na youtube. Nemaju vstavane gps, takze ak potrebujete presne informacie musite pouzit aplikaciu v mobile. Dodanie bolo velmi rychle, obchodu patri pochvala.

Mám otázku k produktu

Zatiaľ žiadne otázky.

Kupujúci je oprávnený odstúpiť od kúpnej zmluvy bez udania dôvodu v súlade s ust. § 7 a nasl. Zákona č. 102/2014 Z.z. o ochrane spotrebiteľa pri predaji na diaľku v lehote 14 dní od prevzatia tovaru.
* Presné podmienky vrátenia a výmeny nájdete v sekcii: VRÁTENIE A VÝMENA

To však nie je všetko! Na IRISIMO.sk môžete zakúpený tovar vrátiť až počas 12 mesiacov od jeho kúpy.
Chcem vedieť viac. Podmienky pre vrátenie tovaru do 12 mesiacov.

* Ide o cenu, za ktorú je tovar ponúkaný výrobcom na predaj, prípadne cenu, ktorú výrobca uvádza ako odporúčanú pre koncových zákazníkov a za ktorú sa obvykle predáva.

** Ide o referenčnú cenu, teda najnižšiu cenu, za ktorú bol tovar predajcom predávaný v posledných 30 dňoch pred zľavou.

49,00 €